Women's Club Wydarzenia

Piąte spotkanie Woman’s Club za nami

Womens Club Secret Place Poznań

Dnia 13 kwietnia po raz piąty spotkałyśmy się wspólnie na warsztatach z cyklu Women’s Club w poznańskim salonie Secret Place przy ulicy Szkolnej 17. Warsztaty są organizowane przez nas we współpracy  z Centrum Zdrowia Psychoseksualnego „Harmonia Art”. Na warsztatach poruszamy tematy zarówno lekkie, jak i te cięższe. Dla nas nie ma tematów tabu!

Co działo się ostatnio?

Tematem warsztatów była pielęgnacja ciała za pomocą kosmetyków naturalnych. Miałyśmy przyjemność wysłuchać wykładu naszych gości specjalnych, profesjonalnych doradczyń z Mydlarni u Franciszka. Dowiedziałyśmy się jak dbać o cerę za pomocą kosmetyków naturalnych. Poza dobrymi radami nasze prelegentki przeprowadziły każdej uczestniczce zabieg peelingu przy użyciu naturalnych preparatów cukrowych. Do wyboru miałyśmy  dwie wersje zapachowe peelingu: żurawinową i kawową.

Czym są warsztaty Women’s Club w Secret Place w Poznaniu?

Secret Place Poznan warsztaty Womens ClubSpotkania pod szyldem Women’s Club są organizowane cyklicznie, co miesiąc w Secret Place w Poznaniu, począwszy od listopada ubiegłego roku. Stworzone one zostały po to, by kobiety mogły w swobodnej konwencji porozmawiać o swojej seksualności i nie tylko. „Women’s Club” stworzony został z myślą o kobietach. Jest to miejsce, które ma nastrajać do rozmów na te „trudne” tematy, ale również te całkiem przyziemne.

Profity płynące z udziału w warsztatach

Niezbędne do przyłączenia się do klubu: dobry humor, strój wygodny, umysł otwarty.
Oferujemy: przyjazną atmosferę przy kawie/herbacie, doborowe towarzystwo, profesjonalizm, kopalnię wiedzy.

Co dalej?

Następne spotkanie z cyklu Women’s Club już 18 maja! Wyczekujcie informacji na naszych mediach społecznościowych. Zapraszamy serdecznie do Secret Place w Poznaniu. Zapewniamy wyśmienitą zabawę oraz doborowe towarzystwo.