Poradniki

Pieszczoty łechtaczki, czyli jak zagwarantować sobie orgazm?

Jak czyścić i przechowywać zabawki erotyczne?

Zdolność do osiągania orgazmu to przyrodzona część seksualności każdego człowieka, jednak różnice anatomiczne pomiędzy kobietą a mężczyzną tworzą pewną dysproporcję. O ile mężczyźnie do osiągnięcia szczytu rozkoszy wystarczy czasem bardzo niewiele, o tyle ciało kobiety jest dużo bardziej wymagające.

Chcesz mieć orgazm? Pieść łechtaczkę!

Jeśli mężczyzna chce uprawiać seks z kobietą i chciałby mieć gwarancję, że uda jej się osiągnąć orgazm podczas stosunku, to powinien przede wszystkim zdawać sobie sprawę z istnienia łechtaczki i wiedzieć, gdzie się znajduje.

Łechtaczka znajduje się w pobliżu połączenia warg sromowych, powyżej wejścia do pochwy i ujścia cewki moczowej. Precyzyjniej mówiąc, to nie łechtaczka, a tylko jej żołądź, bo tak brzmi prawdziwa, naukowa nazwa tego, co większość z Was może znać jako „mały guziczek”. W rzeczywistości zdecydowana większość tego narządu kryje się wewnątrz ciała kobiety. W momencie podniecenia powiększa on się, a jego pieszczoty mogą doprowadzić do prawdziwych seksualnych uniesień, czyli orgazmu łechtaczkowego. Wszystko dlatego, że łechtaczka posiada aż 8000 zakończeń nerwowych. To aż dwa razy więcej niż penis!

W jaki sposób pieścić łechtaczkę podczas stosunku?

Oczywiście nie ma na to jednej, uniwersalnej techniki, która będzie odpowiadała każdej kobiecie. Każda kobieta jest inna i każda ma inne preferencje pieszczot. Istnieją jednak zasady, których jeśli będziecie przestrzegać, to nauczycie się, jak subtelnie odnaleźć ten idealny sposób pieszczenia łechtaczki.

Najważniejsza zasada – nie wolno pieścić zbyt gwałtownie. Łechtaczka jest najwrażliwszym i najbardziej delikatnym kobiecym miejscem erogennym, dlatego łatwo przesadzić ze stymulacją, co nie tylko nie jest przyjemne, ale może być wręcz bolesne i skutecznie pozbawiająca ochoty na seks.

Na zdjęciach od lewej: Pjur Aqua / Pjur Woman Aqua / Pjur Woman Nude

Najważniejszą rzeczą, o której zawsze należy pamiętać przed rozpoczęciem zabaw z łechtaczką, jest użycie odpowiedniej ilości środku nawilżającego, czyli lubrykantu. Zmniejszy on tarcie, nawilży łechtaczkę i przygotuje ją na nadchodzące doznania. Na rynku istnieje ogromny wybór różnego rodzaju środków nawilżających miejsca intymne. Dostępne są m.in. lubrykanty chłodzące i rozgrzewające, ale w przypadku pieszczot łechtaczki ciekawym wariantem mogą być także lubrykanty smakowe. W końcu łechtaczka kocha seks oralny!

W jaki sposób pieścić łechtaczkę językiem? Tutaj również najważniejszy jest odpowiednio subtelny start oraz wsłuchiwanie się w sygnały ze strony pieszczonej partnerki. Dobrze jest wypróbować różne techniki. Można zacząć od delikatnego całowania, lizania łechtaczki końcówką języka, a potem dać się ponieść fantazjom i wykonywać językiem ruchy koliste, lub dowolne inne.

Pieszczoty łechtaczki za pomocą wibratora

Nawet najsprawniejsza ręka czasami nie wystarczy. Jeśli chcemy zapewnić sobie lub partnerce prawdziwą moc wrażeń, użycie wibratora może być doskonałym pomysłem.

Na zdjęciach od lewej: Crave Duet / Iroha Sakura / Je Joue Classic Bullet / LELO Lily 2

Bezdotykowy stymulator łechtaczki to…

…najlepszy erotyczny przyjaciel kobiety! Łechtaczka to prawdziwy klejnot. To organ, który służy tylko i wyłącznie sprawianiu przyjemności. Mężczyźni mogą jej kobietom tylko zazdrościć Łechtaczka jest tak bardzo wyjątkowa, że istnieją nawet specjalne gadżety erotyczne, które nadają się tylko do stymulacji łechtaczki. Takim gadżetem jest bezdotykowy stymulator łechtaczki, czyli urządzenie, które jak sama nazwa wskazuje, stymuluje łechtaczkę nie dotykając jej bezpośrednio.

Na zdjęciach od lewej: Womanizer Starlet / Womanizer W500

Womanizer to najlepszy na rynku bezdotykowy stymulator łechtaczki, którego działanie polega na stymulacji powietrzem. Jak z niego korzystać? Wystarczy pokryć silikonową końcówkę odrobiną lubryknatu wodnego, a następnie docisnąć ją do ciała w taki sposób, aby otoczyć łechtaczkę. Gwałtownie zmieniające się fale ciśnienia wewnątrz są wstanie doprowadzić na szczyty rozkoszy w błyskawicznym tempie! Potwierdzają to kobiety z całego świata. Womanizer potrafi więcej, niż usta nawet najbardziej sprawnego kochanka!

Zachęcamy do przeczytania obszernej recenzji Womanizera autorstwa Klaudii, doradczyni klienta w warszawskim Secret Place – link.

LELO SONA

Womanizer zdążył zachwycić kobiety na całym świecie do tego stopnia, że można by się spodziewać, że wszystko zostało wymyślone. Okazuję się, że nie! Bezdotykowa stymulacja może działać także na innej zasadzie, niż ciśnieniowej. Szwedzka firma LELO stworzyła kolejny innowacyjny gadżet, przeznaczony do pieszczot łechtaczki – SONA, a także wersję o zwiększonej mocy, SONA Cruise.

Na czym polega różnica pomiędzy Womanizer a SONA? Gadżet firmy LELO to stymulator soniczny, co oznacza, że przyjemność z zabawy zapewnia… dźwięk! A mówiąc bardziej precyzyjnie, drgania które wytwarza SONA za pomocą dźwięku. To zupełnie nowy rodzaj przyjemności, której nie można doświadczyć w żaden inny sposób.LELO SONA Cruise

Oczywiście na myśl przychodzą skojarzenia z seksem oralnym, ale soniczna przyjemność jest dużo bardziej intensywna, niż przyjemność, jaką możną osiągnąć dzięki pieszczotom językiem.

SONA Cruise to wzmocniona wersja standardowego stymulatora SONA. Posiada specjalną nadwyżkę mocy, która uwalniana zostaje w momencie silniejszego dociśnięcia zabawki do ciała. Dzięki temu nieodczuwalny jest spadek mocy w trakcie zabawy, co pozwala w całości oddać się przyjemności ogarniającej ciało.