LELO DOT

Rewolucyjny stymulator łechtaczki

Po obejrzeniu filmiku promującego ten produkt nadal nie wiedziałam, czego dokładnie się spodziewać. Także, kiedy wreszcie dostałam recenzowany stymulator łechtaczkowy, to moją pierwszą reakcją po odpakowaniu masażera łechtaczki była niesamowita ekscytacja oraz wielki zachwyt. Chyba jeszcze nie przyzwyczaiłam się do tego, jak elegancko i zjawiskowo wyglądają gadżety erotyczne marki LELO. Muszę powiedzieć, że na żywo ten gadżet wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach.

Do recenzji dostałam produkt w moim ulubionym morskim kolorze, który połączony ze srebrnymi elementami naprawdę zachwyca. Zabawka dostępna jest jeszcze w kolorze pięknego różu i fioletu. Poręczny, wygodny kształt zabawki sprawia, że niesamowicie dobrze leży w dłoni. Bez problemu szybko można zmienić poziomy wibracji oraz kąt ułożenia gadżetu, nakierowywać końcówkę Lelo Dot tam, gdzie tego potrzebujemy.

Technologia Infinite Loop

Rewolucyjność Lelo Dot w głównej mierze polega na użyciu technologii Infinite Loop, która została zainspirowana symbolem nieskończoności. Technologia wykorzystuje ruch eliptyczny, aby zapewnić nowy, rewolucyjny rodzaj stymulacji. Jest to niesamowite uczucie, którego nie zapewniają inne stymulatory. Wibrator wręcz orbituje wokół dotykanej strefy erogennej.

Siła i intensywność zależą od stosowanego nacisku oraz kąta ułożenia zabawki. Ta technologia zachęca do czułych eksperymentów z ułożeniem wibratora, abyś mogła poczuć, jak największą przyjemność. To wszystko pozwoli Ci doświadczyć niesamowicie intensywnych orgazmów.

Lelo Dot w praktyce

Planując szaloną czy też bardziej romantyczną noc, musicie pamiętać, że przed pierwszym użyciem trzeba naładować tę nową zabawkę. Lelo Dot ma aż 8 trybów wibracji. Zapewnia między innymi punktowe wibrowanie czy nieprzerwaną wibrację. Możemy zmieniać poziom intensywności każdego z nich, gwarantując sobie delikatne pomruki i muskanie lub mocne wibracje. Końcówka tego stymulatora precyzyjnie dostarcza je w celowaną strefę erogenną.

Rewolucyjne doznania zapewnia technologia Infinite Loop, która czerpiąc inspiracje z symbolu nieskończoności, zapewnia nieskończoną przyjemność, dzięki stałym ruchom eliptycznym. Zachęca do słodkich eksperymentów, jako że siła i intensywność zależna jest od zastosowanego nacisku, ułożenia zabawki. Kontrolowanie wibratora, jest niesamowicie proste dzięki trzem widocznym przyciskom. Sam gadżet erotyczny został wykonany w taki sposób, że podczas zabawy posługiwanie się nim jest bardzo intuicyjne.

Masażer został zaprojektowany z myślą o możliwości przeżycia wielokrotnych orgazmów i mogę potwierdzić, że faktycznie nam to zapewnia. Moje naprawdę mocne doznania były dla mnie sporym zaskoczeniem. Gadżet jest wodoodporny, dlatego za pierwszym razem wypróbowałam go podczas długiej, gorącej kąpieli z bąbelkami. Będąc w wannie Lelo Dot powoli zapoznawał się z moim ciałem. Po kilku minutach przesuwania różnych stronami zabawki po wargach sromowych, łechtaczce, czułam, jak wibracje przechodziły przeze moje ciało. Czułam się, jak gdyby wibrator zaopiekował się całą moją waginą, a nie tylko łechtaczką.

Masażer orbitował wokół dotykanych przez niego stref erogennych. Design Lelo Dot naprawdę sprawia, że chcesz przesuwać nim po ciele, dotykać wibraterem swoich stref erogennych, bawić się i eksplorować własne ciało, a w ostateczności nacelować końcówkę wibratora na swoją łechtaczkę. Fakt, że tak dobrze trzyma się ten gadżet w dłoni, sprawia, że naprawdę nie chcesz go z niej wypuszczać, a tylko wypełniać wibracjami strefy erogenne swojego ciała.

Jest to zabawka przeznaczona do długich, sensualnych podróży. Przynajmniej takie miałam wrażenie, bo naprawdę przeniosła mnie do innego wymiaru. Nie chodzi o samą intensywność wibracji, a połączenie ich ze sposobem, w jaki zabawka rozprowadza je po ciele. Nie spodziewałam się aż tak mocnego orgazmu.

Po tym doświadczeniu, przyszły próby na suchym lądzie i tutaj muszę podkreślić, że bardzo ważne jest użycie dobrego lubrykantu. W tym przypadku użyłam lubrykantu, który został dołączony do produktu i naprawdę świetnie się sprawdził. Kiedy skończy Wam się ta mała saszetka, to polecam ponownie zaopatrzyć się w Lelo Personal Moistruizer, tylko tym razem w większą buteleczkę.

Jest to lubrykant na bazie wody, który zapewnia fenomenalne nawilżenie, ma bezpieczny skład i sprawia, że korzystanie z zabawek erotycznych jest bezpieczniejsze, przyjemniejsze. Tak, jak w przypadku innych zabawek użycie lubrykantu jest tylko zalecane, to według mnie tutaj go potrzebujecie. Jednocześnie kształt, sama końcówka nie sprawia, że czuję się, jakbym dotykała się termometrem czy innym medycznym urządzeniem. Jest ona naprawdę miękka, giętka, przyjemna w dotyku dzięki silikonowi premium, z którego został wykonany Lelo Dot.

Podsumowanie

Uważam, że jest to gadżet, który zadba o Twoje strefy erogenne. Zapewni naprawdę niezapomniane orgazmy, dzięki połączeniu zróżnicowanych wibracji z technologią Infinite Loop. Wydaję mi się, że osoba, która już pozna możliwości Lelo Dot, nie będzie w stanie się od niego oderwać.

Stymulator zapewnia naprawdę niesamowite wrażenia, zaprasza do zapoznania się z własnym ciałem. Będziesz chciała zmieniać kąt ułożenia zabawki, bawić się jego ułożeniem, aby sprawdzić, co daje Ci najwięcej przyjemności. Cóż mogę rzec, naprawdę kupił mnie ten wyrafinowany, naprawdę elegancki, rewolucyjny stymulator o ciekawym wyglądzie. Z chęcią będę spędzać z nim długie wieczory. Mam nadzieję, że przekonałam Was do zakupu tego rewolucyjnego stymulatora łechtaczki.

W komentarzach podzielcie się swoimi wrażeniami, gdy już go kupicie.

LELO DOT

Specyfikacja:

 • Materiał: bezpieczny dla ciała silikon, ABS
 • Rozmiar: 60 x 46 x 165 mm
 • Waga: 98 g
 • Ładowanie: do 2 h
 • Czas użytkowania: do 2 h
 • Czuwanie: 90 dni
 • Interfejs: 3 przyciski
 • Wodoodporny
 • poziom hałasu: 60 dB

Opakowanie zawiera:

 • LELO DOT
 • Instrukcję obsługi
 • Kartę gwarancyjną
 • Kabel ładujący
 • Woreczek do przechowywania
 • Saszetkę lubrykantu LELO