Opaska

Kiedy doznasz deprywacji sensorycznej, to skupiasz się na innych dostępnych tobie zmysłach. Zwracasz większą uwagę na dotyk, zapach czy słuch. W bardzo łatwy sposób możesz uzyskać przyjemną deprywację jednego ze zmysłów, dzięki opasce na oczy, która pomoże podkręcić atmosferę w sypialni. Tym jednym, tak małym przedmiotem możesz sprawić, że Wasz seks będzie pikantniejszy. Użycie opaski na oczy podczas aktywności seksualnych, może poprawić waszą relację. Sprawić, że subtelny dotyk, małe gesty będą odczuwane z większą intensywnością. Kiedy nie możesz zobaczyć, co się dzieje, odczuwane doznania nasilają się i dają lepszą satysfakcję seksualną. W momencie, gdy zasłaniasz oczy osobie partnerskiej, automatycznie sprawiasz, że czuje ona większe podniecenie. Może poczuć gęsią skórkę, zastanawiając się, co za chwilę się wydarzy. Będzie zastanawiać się, co pozwolisz jej poczuć. W poniższym tekście dowiesz się, jak wykorzystać opaskę na oczy oraz jak deprywacja jednego ze zmysłów może spotęgować przyjemność podczas zabaw w sypialni.

Podstawowe zasady

Chcesz użyć opaski na oczy i pozbawić osobę partnerską jednego ze zmysłów? Świetnie, ale zanim to zrobisz musisz rozważyć kwestie związane ze zgodą i bezpieczeństwem. Zanim zaczniesz bawić się w ten sposób ze swoją osobą partnerską, porozmawiajcie o granicach, upodobaniach, tym, na co możesz sobie pozwolić. Jeśli jeszcze go nie macie, to proponuje, abyście wymyślili dobre hasło bezpieczeństwa, które na wszelki wypadek będzie wyraźnym sygnałem, że powinniście zwolnić lub też całkowicie przerwać zabawę. Jeśli zastanawiasz się, jaki produkt wybrać, to proponujemy, abyś kupił satynową opaskę na oczy marki Bijoux Indiscrets albo produkt wykonany z najwyższej jakości skóry naturalnej, czyli skórzaną Cherished Leather Blindfold marki Fifty Shades of Grey. Świetnie, jeśli kupisz jeden z proponowanych przeze mnie produktów, jednocześnie nie musisz mieć ekskluzywnych opasek, aby móc bawić się w ten sposób i zasłonić oczy drugiej osobie. Możesz użyć na przykład bandany, ważne, aby materiał był na tyle ciemny, aby faktycznie osoba partnerska nie mogła niczego zobaczyć. Upewnij się, że używana bandana jednocześnie nie zasłania nosa i ust.

  • Rozmawiaj: upewniaj się, że z osobą partnerską wszystko jest w porządku, że nie jest przytłoczona różnymi bodźcami, czy nie panikuje, ponieważ nie może zobaczyć, co dzieje się wokół niej. Zapewniaj ją, że wszystko jest w porządku. Oczywiście możesz zachować tajemnicę tego, co będzie się działo, gdy na przykład zaczniesz delikatnie przesuwać po jej ciele kostkami lodu. Jednocześnie dobrze, jeśli będziesz informował ją, co właśnie masz zamiar zrobić. Świetnie, jeśli podczas wspólnie spędzanego czasu będziesz wspominał osobie partnerskiej, jak dobrze czujesz się, że tak Ci ufa.
  • Zabawa sensoryczna: Opaska na oczy sprawi, że osoba partnerska w całkiem inny sposób doświadczy zmysłowych przyjemności. Możesz zaskoczyć ją różnymi sposobami dotyku stref erogennych. Możesz przykładać kostki lodu do rozgrzanego i podnieconego ciała lub delikatnie drażnić piórkiem. Oczywiście zanim przejdziesz do działania przedyskutuj, na co możesz sobie pozwolić.

Polecane opaski na oczy:

  • Jeszcze raz wspomnę o fenomenalnym, naprawdę dobrze zaprojektowanym, wykonanym z najwyższej jakości skóry naturalnej produkcie. Czyli o Cherished Leather Blindfold. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowe materiały, z których została wykonana ta opaska na oczy. Elementy złota, które dopełniają naturalną skórę, na pewno Cię do siebie przyciągną.
  • Jeśli szukasz innych, równie eleganckich opasek zasłaniających oczy, to na pewno zadowoli Cię skórzana opaska na oczy Upko Leather Blindfold. Zdecydowanie pomoże zbudować poczucie narastającego podniecenia, gdy to właśnie niej użyjesz do zasłonięcia oczu swojej osobie partnerskiej. Włoska skóra jest niesamowicie przyjemna w dotyku. Opaska wzbogacona w złote elementy, które podkreślają piękno tego produktu, dzięki swojemu uniwersalnemu kształtowi będzie zawsze dobrze dopasowana.
  • Dla osób, które wolą poczuć, że oczy zakrywa im niesamowicie miękka satyna, polecamy YESforLOV Blindfold Satin Black, której możesz użyć także, jako narzędzia do związania osoby partnerskiej.

Kreatywne sposoby korzystania z opaski na oczy

  • Wyostrzenie innych zmysłów

Założenie drugiej osobie opaski na oczy i pozbawienie go lub jej jednego ze zmysłów, wpływa na wyostrzenie innych. Zapewniam, że z opaską na oczy kosztowanie truskawek, miodu czy bitej śmietany będzie bardziej zmysłowe. Wszystkie smaki wydadzą się intensywniejsze. Możesz zacząć drażnić partnera, wkładając palce z obtoczone bitą śmietaną albo zamoczone w rozpuszczonej czekoladzie, aby osoby partnerska zaczęła rozkoszować się tymi smakami. Pozwól jej lizać, ssać twoje palce, prawie tak, jak gdyby wykonywała seks oralny.

  • Zabawa z zimnem i ciepłem

Przygotuj kilka kostek lodu, a także świece do BDSM, których krople wosku przyjemnie rozejdą się po ciele partnera, intensyfikując doznania i jednocześnie nie powodując żadnych oparzeń. Wypróbuj Ouch! Wax Play Candle Rose Scented, oczywiście wcześniej rozmawiając o tym, co możecie wypróbować, jakie są wasze granice. Spróbuj pocałować swoją osobę wraz z kostką lodu w ustach, a najlepiej, jeśli zamiast niej zaaplikujesz na swoje usta błyszczyk do ust Bijoux Indiscrets Cooling lub Warming Nip Gloss. W ten sposób zaskoczysz osobę partnerską ekscytującymi uczuciami zimna lub gorąca, gdy będziesz całować jego czy jej ciało. Taka zabawa zwiększy przyjemność partnera, który będzie nosił opaskę na oczy. Na pewno przyjemnie zaskoczy ją taka erotyczna zmiana temperatur.

  • Masaż

Kiedy partner będzie miał na sobie opaskę na oczy, to wtedy warto będzie sięgnąć po jeden żeli do masażu firmy Bijoux Indiscrets. Masaż wykonywany na osobie pozbawionej jednego ze zmysłów, będzie przez nią odczuwany ze zdwojoną intensywnością. Palcami zacznij wcierać palce w ciało osoby partnerskiej. Rozsmarowuj Full Body Massage Gel po piersiach, jednocześnie przyciskając sutki. Możesz również zacząć masować pośladki osoby partnerskiej, zaciskając na nich swoje dłonie. Podbuduj atmosferę włączając ulubioną muzykę, czy też zapalając kilka pięknie pachnących świec.

  • Eksperymenty z BDSM

Załóż opaskę na oczy swojej osobie partnerskiej. Będzie to świetny wstęp do eksperymentów z BDSM, perwersyjnym seksem. Osoba partnerska, której założymy opaskę, naturalnie wejdzie w rolę uległego, jako że jest pozbawiona kontroli nad sytuacją. Dzięki temu łatwiej będzie Ci wejść w rolę dominującą. Możesz przywiązać osobę partnerską do łóżka, gdy jednocześnie ma na sobie opaskę. Gdy osoba partnerska nie będzie mogła się ruszyć zacznij eksplorować i drażnić ciało partnera. Spraw, aby nie mogła doczekać się kolejnych pieszczot. Możesz drażnić ją również w inny sposób, na przykład zacznij się masturbować, gdy osoba partnerska nie może zobaczyć Twoich ruchów i jest w stanie wyłącznie usłyszeć Twój przyspieszony oddech i to, jak opisujesz sposób w jaki właśnie się dotykasz. To na pewno mocno podnieci twojego partnera albo partnerkę.