Masturbacja

Myśląc o masturbacji, na pewno przypominasz sobie wszystkie samotne wieczory, podczas których towarzystwa dotrzymywały Ci palce albo ulubiony wibrator. Zapewne z partnerem uprawiałaś jedynie te aktywności seksualne, które dotyczyły penetracji. W poniższym tekście dowiesz się, że nawet podczas wieczorów spędzanych z osobą partnerską nie powinnaś rezygnować z masturbacji.

Wręcz przeciwnie, powinnaś spróbować wspólnej masturbacji. Oczywiście nie wykluczamy, że możesz czuć się nieśmiało, jeśli przez większą część swojego życia masturbowałaś się jedynie w zaciszu swojej sypialni. Robienie tego przed i z drugą osobą może wydać się dziwne, ale naprawdę nie powinnaś się tym przejmować. Po prostu porozmawiaj ze swoją osobą partnerską. Nawet jeśli Wasze podejście do tego tematu będzie się różnić, to zapewniam, że wszystko, co musicie zrobić, to szczerze porozmawiać o Waszych oczekiwaniach i granicach względem wspólnej masturbacji.

Zamiast seksu?

Wspólna masturbacja nie ma być aktywnością, która zastąpi Wam seks. Ma być uzupełnieniem Waszych kontaktów seksualnych, ma być bardziej uzupełnieniem seksu niż jego całkowitym zastępstwem. Tak naprawdę nie musicie wybierać między nią a seksem, obie czynności mogą doskonale się uzupełniać, koegzystować, zapewniać Wam naprawdę wyjątkowe wieczory.

Zalety wspólnej masturbacji

  • Pozwala odkryć nowy rodzaj przyjemności. Penetracja, inne rodzaje aktywności seksualnej nie zawsze prowadzą do orgazmu jednego lub wszystkich partnerów. Wzajemna masturbacja da Wam możliwość zwiększania przyjemności. Masturbacja daje więcej możliwości na osiągnięcie orgazmu z osobą partnerską, gdy nie możemy osiągnąć go przez penetrację.
  • Pozwoli Ci zasmakować ekshibicjonizmu.
  • Jest to świetny pomysł na urozmaicenie relacji na odległość. Tylko dlatego, że Twoja osoba partnerska znajduje się dalej, niż byś tego chciała, nie oznacza to, że masturbacja ma być pozbawiona namiętności czy przyjemności. Oczywiście możecie również spróbować włączyć do Waszej relacji zabawki sterowane za pomocą aplikacji, które znajdziecie w naszym sklepie internetowym.
  • Dzięki obserwowaniu, jak najbardziej lubisz dotykać swojego ciała, nie tylko łechtaczki, ale również innych stref erogennych, istnieje szansa, że Twój partner lepiej zrozumie w jaki sposób lubisz być dotykana. W momencie zbliżenia wypróbuje kilka pokazanych przez ciebie technik dotyku i sprawienia Ci przyjemności.

Jak urozmaicić wspólną masturbację?

Istnieje wiele gadżetów oraz produktów, które sprawią, że wspólna masturbacja będzie jeszcze pikantniejsza. Między innymi polecamy wypróbować:

  • Podczas wspólnej masturbacji, tak, jak w przypadku każdej innej aktywności seksualnej ważny jest odpowiedni nastrój. Dlatego właśnie polecamy zapalić świeczkę zapachową Lelo Candle Bordeaux & Chocolat, która dzięki zapachom czekolady wina gwarantuje naprawdę romantyczny nastrój.
  • Warto skorzystać z opaski na oczy Bijoux Indiscrets Shhh Blindfold, która na pewno urozmaici grę wstępną, jak i późniejszą masturbację.
    Oczywiście nie możemy nie wspomnieć o naszych niesamowitych żelach do masturbacji marki Bijoux Indiscrets, mowa tutaj o Slow Sex Finger Play Gel. Ten gęsty, kokosowy, słodki żel przeniesie Cię do innego wymiaru przyjemności.
  • Nie zapominajmy o zabawkach. Oczywiście, że możesz użyć swoich dłoni, czy pokierować ręką swojej osoby partnerskiej, ale nie musisz rezygnować z tych małych pomocników. Polecamy znanego i dobrego pingwinka, który, jak pewnie dobrze wiesz, świetnie pomaga w osiągnięciu mocnych orgazmów. Możesz również wypróbować stymulator łechtaczki Lelo Sona 2. Pamiętaj, aby za każdym razem czyścić swoje gadżety oraz używać dobrego lubrykantu na bazie wody.

Podniecające scenariusze

Oczywiście podczas wspólnej masturbacji, możecie masturbować się tak samo, jak robicie to bez osoby partnerskiej, ale zachęcamy, aby wypróbować jeden z poniższych scenariuszy:

Masturbacja przed lustrem

Nie od dziś wiadomo, że dotykanie się i jednoczesne przyglądanie się swoim ruchom, jest szalenie podniecające. W tym przypadku patrzenie na siebie i jednocześnie osobę partnerską może być jeszcze ciekawsze. Dzięki temu doświadczeniu przełamiecie swoje obawy związane z masturbacją przy osobie partnerskiej oraz oswoicie się z Waszym wyglądem podczas aktywności seksualnych.

Kto wydaje rozkazy?

W tym scenariuszu możecie wcielić się w rolę osoby dominującej lub bardzo uległej. Jedna osoba może wydawać polecenia i instruować osobę uległą, mówić jej w jaki sposób, kiedy i gdzie ma się dotykać. Możesz wręcz trzymać dłoń uległej i poruszać nią tak, jak tylko masz na to ochotę. Uległa może oddać całkowitą kontrolę, również w kwestii tego, czy dzisiejszego wieczoru będzie mogła doświadczyć orgazmu.

Podniecające słówka

Tutaj również pojawia się element pewnej gry. Jeśli lubisz perwersyjne słówka, słownie kusić swoją osobę partnerskiej, to mamy świetny sposób, aby naprawdę mocną ją podniecić. Możesz opisać, w jaki sposób ostatnio masturbowałaś się, gdy myślałaś, fantazjowałaś o osobie partnerskiej. Zademonstruj, jak się wtedy dotykałaś. Pikantności na pewno doda to, gdy przed demonstracją zwiążesz osobę partnerską, tak, aby nie mogła się ona dotykać. Możesz też poprosić osobę partnerską, aby masturbowała Cię w taki sposób, jaki lubisz najbardziej, dokładnie opisując, w jaki sposób ma poruszać swoją dłonią.

Całkowita synchronizacja

Spróbujcie usiąść naprzeciw siebie i odwzorowywać swoje ruchy, tak, aby jednocześnie nauczyć się ekspresji seksualnej drugiej osoby oraz spróbować jak najlepiej dopasować do niej swoje ruchy i doświadczyć tego, czego doświadcza osoba partnerska. Spróbujcie zsynchronizować swoje oddechy, zwolnić tempo i dostosować się do drugiej osoby. Orgazm odczuwany w tym samym momencie może okazać się czymś niepowtarzalnym i naprawdę fascynującym.

Mam nadzieję, że dzięki naszym wskazówką spróbujecie wspólnej masturbacji. W komentarzach podzielcie się swoimi doświadczeniami. Napiszcie, czy sprawiło Wam to tyle samo przyjemności, co samomiłość.