LELO Ida Wave

Jeśli jesteś kobietą w średnim wieku, to istnieje dość wysokie prawdopodobieństwo, że w jednej z szuflad Twojej drewnianej komody, a może też tuż przy łóżku, na dość osobistej półce nocnej znajduje się jakiś wibrator. A może Magic Wand, która jako pierwsza czarodziejska różdżka odkrywała przed tobą światy własnej rozkoszy. Poszukując tego, co sprawi Ci jeszcze większą przyjemność mogłaś natrafić na Satisfyer Penguin, który swoją elegancją, jak i intensywnością pomaga osiągać wielokrotne orgazmy. Jeśli to właśnie bezdotykowa fala intensywnych doznań wpływa na Ciebie najmocniej, to zaproponuje Ci dwa najnowsze, bezdotykowe wibratory, które podwoją Twoje doznania.

Mam tutaj na myśli Ida Wave oraz Tiani Harmony, które zostały stworzone do dostarczania przyjemności, skoncentrowania całej energii tylko na sobie, jak i do przyjemności z osobą partnerską. Oddając kontrolę, aby całkowicie uwolnić swoje dłonie.


IDA WAVE

Podwójny, najnowszy masażer Ida Wave doskonale sprawdzi się w rękach każdej nowoczesnej kobiety, która pragnie urozmaicić swoją masturbację o nowe doznania. Ten podwójny wibrator został wyposażony w dwa silniki, które dzięki technologii WaveMotion™ przeniosą Cię na zupełnie nowy poziom przyjemności. Po połączeniu z aplikacją możesz odkrywać różne poziomy wibracji, jednocześnie stymulując łechtaczkę, a także punkt G. Oddaj się zmysłowej samomiłości.

LELO Ida Wave Coral

LELO Ida Wave Black

SZCZEGÓŁY

 • 100% wodoodporny, dzięki czemu wibrator bardzo dobrze sprawdzi się podczas kąpieli, czyniąc ją jeszcze lepszym doznaniem
 • 10 ustawień wibracji, które będą odpowiednie dla osoby, dopiero rozpoczynającej swoją przygodę z używaniem tego typu wibratorów, jak i dla kogoś, kto oczekuje mocniejszych doznań
 • Stworzony z wysokiej jakości, miękkiego silikonu
 • Elegancki, ulepszony kształt, zaprojektowany tak, aby idealnie dopasowywał się do kobiecego ciała
 • Technologia WaveMotion™ przypominająca czuły dotyk własnych palców, masujących wnętrze pochwy
 • Dwa silniki, które niesamowicie zwiększają moc tego wibratora
 • Po sparowaniu za pomocą Bluetooth masażer jest sterowany przez aplikacje

DLA KOGO JEST IDA WAVE IDA

Wave bardzo dobrze sprawdzi się dla kobiet, które pragną pogłębić relację z własnym ciałem. Jest to doskonały wibrator dla osób, które największą przyjemność otrzymują ze stymulacji łechtaczki, czy też punktu G. Te osoby docenią nowy design Ida Wave, który został zaprojektowany tak, aby jak najlepiej dopasowywał się do pochwy i sromu. Jest to doskonały wibrator do eksplorowania swojej seksualności. Zapoznania się z własnym ciałem, skupiając się na solo masturbacji.

IDA WAVE VS. IDA

Trzy największe różnice:

 • Sterowanie aplikacją: Ida Wave daje możliwość kontroli poprzez aplikację instalowaną na telefonie. Natomiast Ida również daje możliwość ewentualnej bezdotykowej kontroli, jednak zamiast aplikacji, proponuje użytkownikowi sterowanie wibracji za pomocą pilota
 • Poprawiony kształt: Ida Wave doskonale dopasowuje się do kobiecej anatomii
 • Technologia WaveMotion™: wykorzystywanie ruchów naśladujących dotyk palców podczas stymulacji punktu G oferuje intensywniejsze doznania

LELO Ida Wave

PROPOZYCJE UŻYCIA WIBRATORA IDA WAVE

W wannie

Jednym z przyjemnych przykładów sprawdzenia mocy i wodoodporności Ida Wave, to zdecydowanie długa kąpiel z kulami do kąpieli, które rozluźnią Twoje ciało. Zapalając zapachowe świece, powoli wprowadź się w odpowiedni nastrój. Pobudź swoje ciało, a następnie daj się otulić lekkim wibracjom, sprawdzając, jaki rodzaj stymulacji Twojego ciała da Ci najwięcej satysfakcji.

W łóżku

Pozycja na plecach jest chyba tą standardową, jeśli chodzi o solo masturbację. W takiej pozycji możesz pobudzać swoje piersi, pieścić sutki, a także powoli, czy też bardziej agresywnie dotykać swojej łechtaczki. To zdecydowanie dobra pozycja, aby sprawdzić swoją nową zabawkę. Wprowadź się w odpowiedni nastrój, a gdy poczujesz odpowiedni poziom podniecenia, zaaplikuj na wibrator swój ulubiony lubrykantu na bazie wody. Włóż mniejszą końcówkę do wnętrza pochwy, a tą większą umieść na swojej łechtaczce. Następnie wybierz tryb wibracji, który najbardziej Ci odpowiada i daj działać swojej nowej zabawce. Pamiętaj, aby zadbać o swoje ciało również po poorgazmowej narkozie.

Z osobą partnerską

Jeśli kręci Cię bycie kontrolowaną, to na pewno spodoba Ci się możliwość połączenia Ida Wave z aplikacją, dzięki której będziesz mogła oddać możliwość zdecydowania, w którym momencie uderzy w Ciebie kolejna fala mocniejszych czy słabszych wibracji swojej osobie partnerskiej. Jest to na pewno ciekawy sposób na urozmaicenie swojego związku.


TIANI HARMONY

Tani Harmony jest świetną zabawką na długie samotne wieczory. Jednak najlepiej sprawdzi się dla nowoczesnych par, które chcą poczuć o wiele większą bliskość i urozmaicić swój związek. Jest to możliwe, dzięki dwóm silnikom, które działając jednocześnie, odpowiadają za dostarczanie przyjemności obydwu osobom. Doprowadzając je do wspólnego orgazmu. Kontrola przez aplikację pozwala na zanurzenie się w przyjemności, całkowicie oddać się chwili dzielonej ze swoją osobą partnerską. Miękka, silikonowa końcówka zostaje umieszczona w pochwie, jednocześnie przynosząc przyjemne doznania osobie, z którą spędzamy czas, natomiast druga końcówka stymuluje łechtaczkę.

LELO Tiani Harmony Aqua

LELO Tiani Harmony Black

SZCZEGÓŁY

 • 100% wodoodporny
 • Sterowanie przez aplikację LELO przez połączenie za pomocą Bluetooth
 • 10 różnych poziomów wibracji, które swoją intensywnością będą zadowalać obie osoby
 • Podwójny silnik wibracyjny zapewnia stałą, intensywną stymulację dla dwojga
 • Wykonany z wysokiej jakości miękkiego silikonu, bardzo dobrze dopasowuje się do kobiecego ciała

DLA KOGO JEST TIANI HARMONY

Wibrator najlepiej sprawdzi się dla par, które chcą pogłębić swoją emocjonalną, a także fizyczną więź. Osób, które pragną pielęgnować wzajemną przyjemność, podniecają się obopólnym orgazmem. Podwójny wibrator jednocześnie pozwala skupić się na przyjemności seksualnej, jak również na intymności, przyjemności emocjonalnej.

TIANI VS TIANI HARMONY VS TIANI DUO

Wszystkie wibratory z serii Tiani są zaprojektowane dla par, które pragną urozmaicić swoją aktywność seksualną, wspólnie odkrywając nowe poziomy przyjemności.

Trzy zabawki różnią dość istotne detale:

 • Sterowanie wibratorem: w przeciwieństwie do Tiani 3 i Tiani Duo, które wykorzystują technologię SenseMotion™ umożliwiającą ustawienie wibracji za pomocą pilota, Tiani Harmony umożliwia korzystać parom z aplikacji, co pogłębia doświadczenie i uwalnia dłonie. Pozwala skupić się na dotyku własnego ciała, czy też osoby partnerskiej.
 • Więcej trybów wibracji: Tiani Harmony oferuje 6 różnych ustawień przyjemności, a kolejne 4 można odblokować za pomocą aplikacji. Dzięki czemu można uzyskać łącznie10 różnych ustawień wibracji.

LELO Tiani Harmony

PROPOZYCJE UŻYCIA WIBRATORA TIANI HARMONY

Relacja D/S

Wibrator doskonale sprawdzi się podczas pikantnych, lekko perwersyjnych spotkań, gdzie kobieta pragnie poczuć element zaskoczenia oraz powierzyć decyzyjność drugiej osobie. Prawdopodobnie podnieci ją możliwość oddania kontroli nad tym, kiedy zostanie poddana przyjemnym, lekkim wibracjom, a kiedy z nadmiaru przyjemności zacznie prosić o orgazm.

Seks przez telefon

Wibrator może być świetnym urozmaiceniem relacji na odległość. Poproś, aby osoba podczas erotycznej, podniecającej rozmowy kontrolowała poziom wibracji Twojego wibratora. Na pewno przeżyjesz niesamowity orgazm, dając ponieść się wyobrażeniom na temat tego, jak dotykałaby Cię druga osoba, gdyby była tuż przy Tobie.

Obopólna masturbacja

Tiani Harmony bardzo dobrze sprawdzi się, kiedy wraz ze swoją osobą partnerską zapragniecie zsynchronizować orgazmową przyjemność. Zadbajcie o romantyczny, klimatyczny nastrój, a także o siebie nawzajem. Zacznijcie dotykać uwielbianych przez was stref erogennych, pobudzając się ulubionymi frazami czy właśnie rodzajem dotyku. Następnie nanieś na wibrator lubrykant na bazie wody. Włóż mniejszą część do wnętrza pochwy, większą umieść na łechtaczce i oddaj się wspólnej przyjemności.


PODSUMOWANIE

IDA WAVE CZY TIANI HARMONY? CO WYBRAĆ?

Przede wszystkim musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czego tak naprawdę potrzebujesz. Czy pragniesz skupić uwagę na samej sobie, swoim ciele? Czy wolisz skupić się na pogłębieniu intymnego związku z drugą osobą? Oba wibratory są stworzone z najlepszych materiałów, ich specyfikacja jest dość mocno zbliżona. Oba skupiają się na kobiecej przyjemności. Oba są sterowane za pomocą aplikacji, czyli są bezdotykowe i pozwalają na perwersyjną zabawę z osobą partnerską. Jednocześnie, jeśli pragniesz naprawdę mocno skupić się jedynie na odkrywaniu własnego ciała, zatracić się we własnej przyjemności w zaciszu swojego mieszkania i ulubionej pościeli, to do takiego użytku została zaprojektowana Ida Wave.

Natomiast jeśli o wiele więcej radości sprawia Ci spędzenie wieczoru w towarzystwie ulubionej osoby partnerskiej. Tej, która sprawia, że czujesz się bezpiecznie, to w takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się Tiani Harmony. To właśnie ten wibrator pozwoli Ci na zrozumienie Twojej osoby partnerskiej w tej cielesnej odsłonie. Pozwoli Ci na głębsze, bardziej intymne połączenie w sypialni i poza nią. Także decyzja sprowadza się do tego, czego w tym momencie bardziej potrzebujesz. Jednocześnie tak, jak wspomniałam wcześniej oba wibratory są w stanie zapewnić sporo niezapomnianych emocji.