Orgazm

Orgazm sutkowy nie jest tak powszechny jak orgazm łechtaczkowy czy pochwowy, jednak to nie mit! Niektóre kobiety twierdzą, że mogą szczytować tylko przez odpowiednią stymulację piersi. Pomijając orgazm, pieszczoty sutków są również dobrym pomysłem na grę wstępną. Czym jednak dokładnie jest orgazm sutkowy i czy rzeczywiście on istnieje?

Czym jest orgazm sutkowy?

Orgazm jest kulminacją faz podniecenia seksualnego. Jego intensywność zależy od dnia cyklu, seksualnego dopasowania z partnerem czy nawet panującej atmosfery. Orgazm sutkowy wywołany jest pieszczotą sutków i piersi. Jego osiągnięcie wymaga jednak odpowiednich umiejętności i cierpliwości. A więc tak - orgazm sutkowy istnieje!

Warto wspomnieć, że nie występuje on u każdej kobiety. Niektóre nie odczuwają przyjemności z zabaw z piersiami. Orgazm sutkowy wystąpi u tych kobiet, które na dotyk biustu czują podniecenie. Co ciekawe, u części z nich dzieje się tak w wyniku karmienia piersią. Niektóre kobiety doświadczają nawet orgazmu sutkowy w trakcie karmienia dziecka.

W jaki sposób doprowadzić do orgazmu sutkowego?

Doprowadzenie kobiety do orgazmu sutkowego w dużej mierze zależy od mężczyzny i jego umiejętności. Powinien on wiedzieć w jaki sposób pieścić pierś, by sprawić przyjemność swojej partnerce. Całowanie biustu i zabawa piersiami w tym wypadku nie jest wystarczające. Jak powinna więc wyglądać stymulacja sutków, aby dostarczyć swojej kobiecie doznań na najwyższym poziomie?

Jak wywołać orgazm sutkowy u kobiety?

Jak już zostało to wspomniane, nie każda kobieta może osiągnąć orgazm piersiowy. Wiele szlaków nerwowych sprzyjających osiągnięciu orgazmu sutkowego pojawia się dopiero po okresie karmienia piersią. Takiego rodzaju przyjemności mogą doznać również kobiety z biustem wrażliwym na dotyk. Ponadto, niektóre z nich w okresie laktacji również go przeżywają. Jak można jednak doprowadzić partnerkę do orgazmu sutkowego?

Osiągnięcie orgazmu sutkowego wymaga odpowiednich pieszczot piersi kobiety. Najlepszym czasem na takiego rodzaju czynności jest okres tuż przed menstruacją, ponieważ piersi stają się wtedy bardziej wrażliwe. 

Na początku warto zadbać o odpowiedni nastrój - zapalenie świec, zasłonięcie okien czy ulubiona, romantyczna muzyka mogą wiele zdziałać podczas gry wstępnej. Pomocne będą również pocałunki w usta czy szyję oraz błądzenie dłońmi po ciele partnerki.

Następnie można przejść do subtelnego bawienia się piersiami. Najlepiej zacząć od delikatnych powolnych, kolistych ruchów. Taka czynność wywoła tylko lekkie podniecenie - aby je spotęgować możesz się użyć do tego kostek lodu bądź rozgrzewających olejków do masażu. 

Powoli zwiększaj intensywność pieszczot - masuj piersi stopniowo zbliżając się do sutków. Kiedy stwardnieją, delikatnie dotykaj czubków brodawek - możesz je również delikatnie lizać a nawet ssać. Pamiętaj, że obie piersi muszą być zaopiekowane, aby Twoja kobieta była w stanie osiągnąć orgazm poprzez takie pobudzanie sutków. 

Stopniowo i delikatnie zwiększaj pobudzanie piersi, pamiętając o chwilowych przerwach, podczas których Twoja druga połówka poczuje czy chce więcej.

Jak osiągnąć orgazm sutkowy solo?

Chcesz osiągnąć orgazm sutkowy sama? Jeżeli to Twój pierwszy raz i masz ochotę na małe eksperymenty, to zrób to tuż przed miesiączką - wtedy Twoje będziesz mieć bardziej wrażliwe piersi. Jest to również dobry sposób, kiedy nie zna się dokładnie własnego ciała i chce się go odkryć.

Pamiętaj - ten rodzaj pieszczot musi się odbywać powoli. Zacznij od wygodnej pozycji - możesz się położyć lub robić to na siedząco. Zrelaksuj się i daj się ponieść swojej fantazji. Wewnętrzną częścią dłoni delikatnie dotykaj najbardziej unerwionych części ciała omijając brodawki. Zacznij od pieszczot brzucha, ud i klatki piersiowej. Dopiero wtedy opuszkami palców muśnij swoje sutki, a następnie delikatnie je ściśnij. Taka stymulacja piersi sprawia dużo przyjemności.

Kiedy czujesz narastające podniecenie, a sutki stały się twarde, możesz zacząć je szczypać a nawet pociągnąć ku górze. Kiedy poczujesz coraz większą przyjemność to zacznij pieścić się jeszcze intensywniej. Powodzenia!

Jak doprowadzić kobietę do szczytowania? Stymulacja sutków za pomocą klamerek i zacisków

Jeżeli chcesz doprowadzić do orgazmu sutkowego to przydatne mogą okazać się gadżety erotyczne, takie jak różnorodne klamerki i zaciski do sutków. W naszym sklepie znajdziesz szeroki ich szeroki wybór - od tradycyjnych przyssawek, do tych z wibracjami i sterowanymi poprzez aplikację. Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie bądź dla swojej partnerki.

Orgazm sutkowy u mężczyzn - czy jest on możliwy?

O wiele więcej mówi się o przyjemności płynącej z pieszczot piersi u kobiet. A czy orgazm sutkowy jest również możliwy u mężczyzn?

Męskie piersi - tak jak kobiece - są strefą erogenną, jednak nie są one u nich aż tak wrażliwe. Nie oznacza to jednak, że nie można stymulować tej części ciała u mężczyzn - wręcz przeciwnie - jest to doskonała część gry wstępnej.