Pani Gadżet

Wraz ze zmianami technologicznymi, które zaszły na przełomie XX i XXI wieku, zmieniły się nasze potrzeby konsumpcyjne. Prężny rozwój technologii sprawia, że z roku na rok wypuszczane na rynek są nowe gadżety, których zadaniem jest ułatwienie nam życia. Żyjemy coraz szybciej, a co za tym idzie potrzebujemy jak najwięcej udogodnień, które pozwolą nam zdobyć to, co w dzisiejszych czasach jest tak cenne – czas. W obliczu wielu różnorodnych marek, producentów, gadżetów pojawia się jednak jedno pytanie. Jaki gadżet będzie dla nas najlepszy?

Wielki test gadżetów

Na pomoc w wyborze nowinek technologicznych przybywa Pani Gadżet, która nieprzerwanie od 2011 roku testuje różnego rodzaju gadżety. To dzięki niej możemy łatwiej podjąć decyzję, które nowinki są warte uwagi, a które nie. Recenzuje ona ciekawostki technologiczne, by ułatwić decyzję zakupową. To dzięki niej nie marnujemy pieniędzy na niepotrzebne artykuły, które nie znajdą zastosowania w naszym gospodarstwie domowym, a inwestujemy w produkty sprawdzone i funkcjonalne.

Zabawki erotyczne pod lupą ekspertki

W naszym życiu istotną rolę mają również innego rodzaju gadżety. Czyli gadżety erotyczne. Odpowiadając na nasze potrzeby Anna Nowak-Ibisz zabrała się za ocenianie różnego rodzaju gadżetów erotycznych. Wystartował jej nowy cykl „Pani Gadżet erotycznie”, w którym to nasza specjalistka bierze na warsztat wibratory nowej generacji, eleganckie masażery intymne, kulki gejszy czy piórka do łaskotania.

Pani Gadżet erotycznie

Ten program przeznaczony jest dla osób, które świadomie podchodzą do tematu życia seksualnego. W programie, bez tabu poruszane są zarówno kwestie poważne, jak i te lżejsze. Cykl ten oferuje swoim odbiorcom rozmowy ze specjalistami, takimi jak ginekolodzy, seksuolodzy czy psycholodzy. Recenzje gadżetów połączone są z rozmowami o antykoncepcji nowej generacji czy o skuteczności afrodyzjaków.

„Ja zachęcam do tego, żeby myśleć o tym, co możemy razem robić w łóżku, przygotowywać nasze zabawy seksualne i traktować to jako wstęp, bo już włącza się mózg, ten nasz wiecznie niedoceniany organ seksualny”.

Program „Pani Gadżet erotycznie” możecie oglądać na TVN Style oraz na Player.pl

Jeśli jednak po obejrzeniu kilku odcinków nadal macie wątpliwości, jaki gadżet wybrać to mamy nadzieję, że doradczynie w naszych Salonach rozwieją wszystkie Wasze wątpliwości.

Zapraszamy do naszych Salonów stacjonarnych w Poznaniu i Warszawie, gdzie spotkacie się z wykwalifikowanym personelem oferującym profesjonalne doradztwo.