Informacja

Oddajmy w Państwa ręce nowy, sprawniejszy i łatwiejszy w obsłudze sklep internetowy Secret Place. Przy ulepszaniu jego funkcjonalności wzięliśmy pod uwagę odczucia i doświadczenia użytkowników i kupujących. Skupiliśmy się przede wszystkim na odchudzeniu kodu strony, która będzie od teraz wyświetlała się szybciej zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na tabletach i w telefonach.


Zachowaliśmy 99% układu poprzedniej strony, by Państwo szybciej odnajdywali ulubione kategorie produktowe. Zmieniliśmy także kolejność wyświetlania produktów, by sprawniej wyszukać ulubiony gadżet. W naszym blogu popularnym można od teraz wyszukać teksty, ulubione tematy czy produkty korzystając z funkcji wyszukiwania. Sprawniej też przebiegnie proces składania zamówienia a proces płatności stanie się bardziej niezawodny.


Pierwsze logowanie na nową stronę www

Do nowego Secret Place zaimportowaliśmy wszystkie konta, które mają historię zakupową. Jedyną czynnością, którą należy wykonać przed kolejnym zakupem jest skorzystanie z linku do odzyskiwania hasła (pokazujemy na zdjęciu poniżej, gdzie się znajduje). Zdecydowaliśmy się na to ze względów bezpieczeństwa.

Przypomnienie hasła


Alternatywnie można także skorzystać z linku do odzyskiwania hasła, który znajduje się na dole storny po lewej stronie w miejscu, jak na zdjęciu poniżej:

Reset hasła 


Logowanie osóby bez historii zakupowej

Osoby, które założyły konto na www.secretplace.pl, ale nie mają historii zakupowej a chciałyby dokonać zakupu będą proszone o dokonanie rejestracji. W procesie rejestracji poprosimy jedynie o podanie danych, które wystarczą do procedowania zamówenia. 


Przypominamy także, że w naszym sklepie ochroną danych osobowych zajmuje się Administrator (pod tym linkiem znajdują sie jego dane teleadresowe) a nad przestrzeganiem zasad ochrony danych osobowych, ich retencję i proces ich przetwarzania czuwa Inspektor Ochrony Danych.

Zmiany, które opisaliśmy powyżej wynikają z naszej rozwoju biznesu a wszystko, co wprowadzamy nowego ma służyć naszym P.T. Klientom.

A czynimy to z miłości do miłości.

Życzymy samych najlepszych doświadczeń zakupowych i tyleż przyjemności z tego, co oferujemy!

 

Zespół Secret Place