Króliki

Kochajmy się jak króliki! Króliczek to słodkie, malutki zwierzątko, które zamieszkuje łąki i lubi sobie porządnie poskakać po łące, ale nie tylko. Mamy przecież „króliczki Playboya”, a więc przepiękne modelki w króliczym przebraniu. Królicze uszy na dobre weszły do świata erotyki. Kojarzą się nam z frywolnością, niekończącą się energią i ogromnym libido. Jak im dorównać?

 

Kochajmy się jak króliki!


Naszym zdaniem to bardzo źle, że o seksie w Polsce nadal mówi się w sposób tak nieprzyzwoicie ugrzeczniony. Po co to tabu? Przecież seks jest zupełnie normalną i zdrową czynnością, której człowiek potrzebuje. Skończmy więc wreszcie z tą pruderią i mówmy o seksie otwartym tekstem! Według nas tylko w ten sposób można zmienić czyjąś świadomość, dlatego w Salonie Zmysłów staramy się z Wami rozmawiać w jak najbardziej otwarty sposób. W języku polskim powiedzonko „kochać się jak króliki” stało się powszechnym określeniem dużego popędu seksualnego. Jeśli osoby uprawiają seks jak króliki, to prawdopodobnie uprawiają go bardzo, bardzo dużo. Króliki mają bardzo bogate życie seksualne, dlatego, jeśli ktoś kocha seks, raczej nie powinien obrażać się na porównanie do tego sympatycznego stworzenia. Dlatego mamy propozycję: zamiast mówić o mnożeniu się, pomówmy o seksie! W tym kontekście zdrowe nawyki królików mogą być dla nas wzorem do naśladowania.

 

Jak króliki zaczęły nas zaspokajać?

 

Króliczek to nie tylko popularne, miękkie zwierzątko! Tym określeniem nazywamy również jedną z najpopularniejszych zabawek erotycznych na świecie!

Wibrator króliczek swoją nazwę zawdzięcza właśnie tej wypustce, która przypomina królicze uszy. Większość wibratorów-królików posiada jedną wypustkę, skierowaną bezpośrednio na łechtaczkę, ale te najlepsze posiadają dwie i przyjemne wibracje kierują niebezpośrednio na clitoris, ale na przestrzeń wokół. To dużo lepsza forma stymulacji, która sprawia dużo więcej przyjemności.

Dlaczego wibratory króliczki są tak popularne? Ponieważ łechtaczka, jest najbardziej wrażliwym punktem erogennym na ciele kobiety. Zdecydowana większość kobiet potrzebuje stymulacji tego punktu, aby móc osiągnąć orgazm. Dużo trudniej osiągnąć orgazm jedynie w wyniku seksu waginalnego. Jednoczesna stymulacja wewnętrzna i zewnętrzna pozwala przeżyć dużo intensywniejsze doznania, a także wznieść się na szczyt dużo szybciej, tak szybko, jak skaczą króliki!

 

Królicze wibratory

 

Dla osób z waginą wibratory króliczki są wszechstronnymi zabawkami, które łączą w sobie zewnętrzną stymulację wibratora łechtaczkowego, przyjemność uzyskiwaną dzięki dildo, oraz stymulację punktu G. Ta wybuchowa mieszanka może dostarczyć nam fenomenalną przyjemność. Nazywamy je króliczkami, ponieważ tego typu wibrator ma dłuższą końcówkę, którą wkłada się do pochwy, a także zakrzywioną część, która dość często ma małe królicze uszy, co dodaje temu gadżetowi sporo słodyczy. Sprawdź nasze propozycje:

1. Wibrator króliczek granatowy Darker Oh My od Fifty Shades of Grey – posiada osiem trybów wibracji i dwanaście poziomów intensywności, dzięki czemu z pewnością znajdziesz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom

2. Wibrator króliczek z koralikami analnymi Happy Rabbit Triple Curve Rabbit Black – zaskoczy Cię możliwością potrójnej stymulacji oraz trzema naprawdę mocnymi silniczkami, skrywa w sobie naprawdę wielką moc, a przy tym wszystkim nadal pozostaje cichy i dyskretny. Zakrzywiony trzon zapewnia przyjemność Twojemu punktowi G, królicze uszy będą przyjemnie stymulować Twoją łechtaczkę, kolejną część Twojego ciała będą zaspakajać koraliki analne. W ten trójtorowy sposób zabawka zapewni Ci niesamowite mieszane orgazmy

3. Masażer łechtaczki i punktu G Lelo Ina 3 – ten piękny, ekskluzywny, pastelowy wibrator został wyposażony w dwa silniczki, ma wielką moc, zachowując przy tym cichy tryb pracy. Łączy w sobie intensywną stymulacji waginalną i łechtaczkową. Jest całkowicie wodoodporny, dlatego zachęcamy, abyś użyła go podczas kąpieli. Jest wykonany z silikonu platynowego, czyli najwyższej jakości silikonu klasy medycznej, który bardzo łatwo utrzymać w czystości.