Seks

Być może nie próbowaliście go od czasów szkoły średniej, ale seks w samochodzie może naprawdę wprowadzić sporo seksownej atmosfery do Waszego związku. Dzięki uprzejmości firmy LELO prezentujemy Wam kilka propozycji, które umożliwią Wam przeżycie niezapomnianej jazdy w samochodzie.

Nie ważne, jaką marką czy modelem jeździcie, o ile tylko ma 4 koła, to możecie wypróbować każdą z polecanych przez nas pozycji na seks w samochodzie. Oczywiście pod warunkiem, że zastosujecie się do kilku podstawowych zasad ostrożności:

  1. Seks w samochodzie najlepszy będzie po zmroku, bo zapewnia on większą prywatność i chłodniejszą temperaturę
  2. Zabierzcie ze sobą ręcznik, aby posprzątać po zabawie i uchronić swoje pupy przed ewentualnym przyklejeniem się do skórzanych siedzeń.
  3. Upewnijcie się, że samochód jest dobrze zaparkowany i kluczyki zostały wyjęte ze stacyjki (to chyba oczywiste).
  4. Znajdźcie ustronne miejsce. Nie chcecie, aby ktoś oskarżył was o zakłócanie publicznego porządku.

Odwrócona kowbojka - przodem do kierunku jazdy

Przesuń fotel kierowcy do tyłu i odchyl go tak mocno, jak to tylko możliwe, a następnie usiądź na kolanach partnera skierowana do przodu wozu; ręce trzymaj na kierownicy, a będzie Ci się łatwiej poruszać. Jest to jedna z niewielu pozycji, która nie wymaga leżenia.

Romans na dachu

Jeśli jesteś otwarty na nowe doznania, to proponujemy spróbować romansować, leżąc na dachu swojego samochodu. Połóż się na dachu samochodu na plecach, tak, aby Twoja pupa dotykała krawędzi dachu, a uda połóż na ramionach partnera. To idealna pozycja, aby mieć wspaniały seks oralny. Ręcznik, który polecaliśmy Ci zabrać możesz położyć na dachu, jeśli temperatura dachu jest za wysoka.

Otwarte drzwi

Samochody o dużych przestrzeniach i średnich wysokościach dają wiele możliwości do seksu na pieska. Klękasz na kolanach na tylnym siedzeniu, opierając się o nie rękami, twój tors jest w samochodzie, a tyłek dostępny z zewnątrz samochodu. Twój partner stoi na zewnątrz i działa przez otwarte drzwi pasażera. W tej pozycji masz najwięcej swobody, aby penetrować swoją osobę partnerską.

Wspólna masturbacja

Kiedy najdzie Was ochota na aktywność seksualną w samochodzie, ale nie jesteście pewni, czy możecie sobie pozwolić na seks, to proponujemy Wam coś dyskretniejszego. Proponujemy wspólną masturbację. Rozsiądźcie się wygodnie, Ty na siedzeniu pasażera, a partner na miejscu kierowcy, rozepnijcie spodnie. Zacznij dotykać jego penisa, a on niech włoży dłoń w Twoje majtki i zacznie pieścić Twoją łechtaczkę. Znajdzie najwygodniejszą pozycję, tak, aby móc namiętnie się całować i podwajać sprawianą sobie nawzajem przyjemność.

Szyberdach? Raczej seksdach!

Istnieją dwa świetne sposoby, na które możesz użyć szyberdachu do uprawiania seksu. Pozwól swojemu partnerowi usiąść na siedzeniu pasażera, a Ty usiądź na dachu, kładąc nogi po obu stronach jego bioder. Następnie owiń uda wokół jego twarzy tak, jakbyś siedziała na ramionach, ale odwrotnie. W ten sposób partner może zadbać o Ciebie oralnie. W drugim scenariuszu, Ty siedzisz na krawędzi szyberdachu, podczas gdy on stoi jedną nogą na siedzeniu kierowcy, a drugą na siedzeniu pasażera. Możesz położyć się na plecach, gdy partner zacznie wchodzić, lub usiąść tak, aby być do niego skierowana twarzą w twarz; działa to na dokładnie takiej samej zasadzie, jak sposób, w jaki uprawiacie seks na blacie kuchennym lub stole jadalnym, z tą różnicą, że wprawiony w rytm samochód będzie trząsł się, jak łóżko wodne!

-----------------------------------------

Na podstawie: Katy Thorn dla LELO