Walentynki

Nie da się ukryć, że Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Sklepy oraz galerie handlowe zewsząd atakują nas czerwonymi serduszkami oraz innymi romantycznymi akcentami. Święto zakochanych to idealny okres by spędzić czas tylko we dwoje. Jest to także dobry czas na eksperymenty łóżkowe i poszerzenie horyzontów. Może jakaś nowa zabawka erotyczna? Mamy dla Was kilka propozycji!

Elegancja w czystej postaci – biżuteria erotyczna i perfumy z feromonami

Jak wszyscy dobrze wiemy, kobiety lubią błyskotki. Dobrym pomysłem jest zatem zakup biżuterii erotycznej. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja Magnifique stworzona przez kobiety z myślą o kobietach. Jest to nietypowy dodatek, który doda blasku każdej kobiecie. Idealną propozycją są także perfumy, szczególnie te z feromonami, które podziałają na zmysły. Naprzód walentynkowym oczekiwaniom wychodzi także marka Rianne S, oferując wibrator w kształcie serca. Posiada on aż 10 programów wibracji, w tym jeden w rytmie bicia serca! 

Dyskretne wibratory łechtaczkowe – przyjaciel każdej kobiety

A może biżuteria i wibrator w jednym? Zaskakującym gadżetem erotycznym jest Vesper. Jest to seksowny wisiorek, który nie dość, że ładnie wygląda, to jeszcze wibruje! Jest tak niepozorny, że nikt się nawet nie domyśli, co nosicie. Inną alternatywą jest Mia - masażer łechtaczkowy w kształcie szminki. Intrygujące kolory, takie jak róż czy czerń sprawią, że zakocha się w nich każda kobieta! Poza wibratorami świetną propozycją jest także opaska na oczy. Ta stworzona przez markę YesforLov jest jedwabna i zdobiona żakardowym wzorem.

Ekskluzywne zestawy erotyczne dla par

Jeśli natomiast pragniecie bardziej zaawansowanych zabawek dla dorosłych, to również mamy coś dla Was. Dobrym pomysłem jest zabawa We-Vibe Chorus  lub hit sezony jajeczko Lovense Lush 3! Dla każdego coś dobrego! 

Jak widać istnieje wiele dróg, dzięki którym możecie urozmaicić swoje życie erotyczne. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Wybierzcie swoją ścieżkę, podążajcie nią, czerpiąc radość z seksu.