Seks

W ostatnich latach, dzięki wielu platformom społecznościowym, aplikacjom, współczesnym technologiom coraz więcej par decyduje się na związek na odległość. Czy w takim związku utrzymanie intymności sprawia problem? Czy seks na odległość jest w ogóle możliwy? Brzmi to dość surrealistycznie, ale wcale nie jest takie nierealne, jak mogłoby się wydawać. Dzięki dzisiejszym możliwościom technologicznym, również seks na odległość jest dostępny dla wszystkich, stał się coraz bardziej powszechny. Jak to się robi na odległość?

Choć może trudno w to uwierzyć, to seks na odległość, jest jedną z najbardziej powszechnych aktywności seksualnych pomiędzy ludźmi na całym świecie. Seks telefon może nie należeć już do najbardziej popularnych metod, ale pamiętajmy, że był on bardzo często stosowny. Teraz używamy aplikacji, kamerek czy nowoczesnych zabawek erotycznych sterowanych zdalnie, które są coraz popularniejszym sposobem na zaspokojenie podniecenia, gdy nie możemy spotkać się z naszą osobą partnerską.

Dzięki nowoczesnym technologiom, odległość bywająca powszechną przyczyną rozpadu stałych związków, nie jest już taka straszna. Dobór odpowiednich zabawek erotycznych może zacieśnić relację jeszcze bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej, a w dzisiejszych czasach naprawdę jest w czym wybierać. Oczywiście musimy pamiętać, że same zabawki erotyczne nie zagwarantują nam udanego związku na odległość. Bardzo ważna jest komunikacja, wcześniejsze ustalenie waszych potrzeb. Z wyprzedzeniem zaplanujcie romantyczny wieczór, podczas którego będziecie mogli wymieniać się sprośnymi, pikantnymi wiadomościami, które zbudują nastrój. Możecie oglądać się przez kamerkę podczas wspólnej masturbacji albo użyć gadżetów erotycznych sterowanych aplikacją.

 

Zdalnie sterowane gadżety erotyczne


W dzisiejszych czasach zabawki erotyczne sterowane za pomocą aplikacji są powszechne, dostępne dla wszystkich. Jeśli jedno z Was podróżuje lub po prostu żyjecie w dwóch różnych zakątkach świata, czy też poznaliście się przez aplikację randkową i nie możecie się zbyt często spotykać, to polecamy, abyście spróbowali któregoś z gadżetów marki We-Vibe, które prezentujemy poniżej. Część z nich przeznaczona jest dla mężczyzn, a część dla kobiet, wszystkie jednak mogą być sterowane dzięki We-Connect. Dlatego w łatwy sposób mogą być używane z każdego zakątka świata. W dalszej części tego tekstu znajdziecie krótkie wyjaśnienie, w jaki sposób można korzystać z aplikacji We-Connect i połączyć się z wymienionymi zabawkami erotycznymi.

 

Wibrujące jajeczko We-Vibe

Wibrujące jajeczko Jive wykonane z silikonu klasy medycznej umieszcza się w całości w pochwie, dzięki czemu stymuluje punkt G. Końcówka tego gadżetu służy do masażu łechtaczki. Jive jest świetną zabawką, jeśli pragniesz czuć bliskość ze swoim partnerem, nawet gdy nie jesteście blisko siebie. Ten gadżet erotyczny, jest sterowany za pomocą aplikacji, którą łatwo pobierzesz na swój telefon. Dzięki niej możesz kontrolować jeden z 10 trybów wibracji, dać dostęp do swojej zabawki osobie partnerskiej. Nawet jeśli Twoja osoba partnerska przebywa za granicą, to i tak możesz uprawiać z nią seks na odległość. Wszystko dzięki temu eleganckiemu gadżetowi. Jeśli macie taką możliwość to włączcie kamerkę, gdy używacie tego gadżetu, aby zwiększyć doznania, zobaczyć, jak osoba partnerska reaguje na działanie zabawki. 

 

Pierścienie erekcyjne We-Vibe


Pierścień blokuje odpływ krwi i wzmacnia erekcję, co zazwyczaj wiąże się także z wydłużeniem czasu jej trwania, a przyjemne wibracje dodatkowo dodają przyjemnych wrażeń. Jeśli chodzi o zdalnie sterowane pierścienie, to kanadyjska marka oferuje pierścień Verge oraz Pivot. Dzielą je minimalne różnice. 

Pivot, to wibrujący pierścień erekcyjny o klasycznym kształcie. Verge posiada specjalnie wydłużony kształt, który może stymulować łechtaczkę partnerki. Pierścień ten jest jednocześnie wibratorem. Wypustka skierowana do góry będzie stymulować łechtaczkę podczas penetracji, ale gdy skierujemy ją ku dołowi, wibracje będą masować krocze mężczyzny. Oba pierścienie mogą być sterowane zdalnie za pomocą aplikacji We-Connect. Jeśli odległość pomiędzy partnerami uniemożliwia spotkanie, to taki pierścień erekcyjny może być wspaniałym urozmaiceniem masturbacji dla mężczyzny, a przejęcie kontroli nad jego działaniem może być bardzo ekscytującą formą stymulacji, która w połączeniu z video chatem będzie fantastyczną formą erotycznej zabawy.

 

Wibrujące kulki gejszy 


Wibrujące kulki Bloom jednocześnie służą wzmocnieniu mięśni Kegla, jak i są świetnym wibratorem dopochwowym. Łączą trening z ciekawą przyjemnością, nad którą kontrolę możesz oddać swojej osobie partnerskiej. Te kulki gejszy, to ciężarki o zmiennej wadze, których wibracje służą do treningu mięśni dna miednicy. Przyjemnie wibrując w pochwie, stymulują mięśnie Kegla do pracy w celu utrzymania kulek wewnątrz ciała. 

 

Wibrator łechtaczkowy Moxie


Wibrator łechtaczkowy Moxie zapewnia dyskretne i zmysłowe wibracje kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz. Jest to elegancki, mały, naprawdę cichy wibrator. Moxie jest doskonale wyprofilowany, wykonany został z bezpiecznego dla ciała silikonu. Antypoślizgowy magnetyczny klips sprawia, że wibrator przymocowany do bielizny pozostaje w miejscu. Smukła konstrukcja sprawia, że Moxie pozostaje niewidoczny pod ubraniem, a jednocześnie jest niesamowicie komfortowy. Jest idealny dla par, które podniecają dyskretne zabawy w miejscach publicznych. Na pewno spodoba Ci się, gdy podczas wyjścia do kina czy restauracji, partner z każdego zakątka świata niespodziewanie włączy powolne wibracje.  

 

Jak działa We-Connect?


To bardzo proste. Wystarczy, że zainstalujesz na smartfonie aplikację i zalogujesz się w niej. Należy znaleźć naszą zabawkę na liście urządzeń, a następnie sparować je z telefonem za pomocą usługi Bluetooth. Po kilku sekundach wszystko jest gotowe. Dostajesz możliwość sterowania posiadaną przez nas zabawką We-Vibe. Możesz sterować wibratorem za pomocą zainstalowanej aplikacji, co zapewnia więcej zabawy, niż gdy ręcznie sterujemy naszą zabawką. We-Connect umożliwia precyzyjne programowanie wibracji zabawek erotycznych We-Vibe. We-Connect daje również możliwość kontroli nad zabawką naszej osobie partnerskiej. Urządzenie, a także aplikacja muszą być podłączone z internetem. Każda z osób musi zalogować się w swojej aplikacji, a osoba posiadająca wibrator, musi sparować gadżet ze swoim telefonem. To wszystko! Dzięki temu będziecie mogli uprawiać seks na odległość. Osoba partnerska z łatwością będzie mogła określać rodzaj, natężenie wibracji. Korzystając z aplikacji, może wybrać, jak wibrować ma nasza zabawka. Osoba kontrolująca gadżet może ustalać intensywność wibracji, decydować, czy mają być to wibracje stałe, narastające, pulsujące. Może tworzyć własne wzory, a później zapisywać te kreacje i wracać do nich kiedykolwiek ma na to ochotę. Wystarczy kilka prostych kroków, aby móc czerpać radość z seksu na odległość.

 

Wszystkie wymienione w artykule gadżety są dostępne do kupienia w naszym sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych w Warszawie i Poznaniu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.