Gadżety erotyczne

Problemy z erekcją? Pierścień erekcyjny skończy je raz na zawsze!

Pierścień erekcyjny LELO Tor II
Pierścień erekcyjny LELO Tor II

Wielu mężczyzn poszukuje w sklepach, aptekach czy Internecie magicznych tabletek, które miałyby wzmocnić ich potencję i sprawić, by noc była bardzo długa i niezapomniana. A co, jeśli istnieje rozwiązanie dzięki któremu nie trzeba sięgać po suplementy, a mimo to penis będzie twardy niczym skała? Należy jeszcze dodać, że takie rozwiązanie kosztuje nie więcej niż jedna tabletka na potencję, a wystarcza na dłużej. Zbyt piękne by było prawdziwe?

Opaska erekcyjna Marc Dorcel
Opaska erekcyjna Marc Dorcel

Czym jest i jak działa pierścień erekcyjny?

Tym genialnym rozwiązaniem męskich problemów jest pierścień erekcyjny. Jest on czymś na kształt opaski uciskowej zakładanej na penisa i jądra. Ring ten poprzez ucisk hamuje przepływ krwi z członka, dzięki czemu jest on twardszy, bardziej okazały, a erekcja trwa dłużej. Pierścienie erekcyjne można podzielić na cztery grupy w zależności od materiału, z jakiego są wykonane. Wyróżniamy pierścienie silikonowe, gumowe, metalowe oraz skórzane. Osobom początkującym polecamy te wykonane z silikonu, gdyż w odróżnieniu od pozostałych są one lekkie i rozciągliwe, w związku z czym nie musicie znać rozmiaru przyrodzenia. Jedyne o czym należy pamiętać jest to, by nie nosić pierścienia dłużej niż pół godziny.

Jaki pierścień wybrać?

Wibrujący pierścień erekcyjny Happy Rabbit
Wibrujący pierścień erekcyjny Happy Rabbit

Na początek przygody z tego typu gadżetami polecamy tzw. opaski erekcyjne, gdyż ich zakładanie i zdejmowanie jest wygodne i komfortowe, a ponadto ich cena jest bardzo atrakcyjna. Gdy już przekonaliście się, że to naprawdę działa, polecamy wypróbować pierścień erekcyjny wzbogacony o funkcję wibracji. Opcja wibracji dostarcza nowych doznań, gdyż w zależności od sposobu założenia pierścienia stymulowane będzie męskie krocze bądź kobieca łechtaczka. A może lubicie siebie oglądać podczas seksu? Jeśli tak, to koniecznie musicie wypróbować pierścień erekcyjny z wbudowaną kamerą! Pierścień ten obsługuje karty micro SD z pojemnością aż do 32 GB. Pozwala to na stworzenie całkiem pokaźnej kolekcji filmów! Prawdziwą innowacją jest także pierścień erekcyjny, który możecie sparować ze swoim telefonem, co daje Wam cały wachlarz możliwości. Aplikacja na smartfonie będzie Was informowała o ilości spalonych kalorii oraz sugerowała pozycje seksualne, które mogłyby się Wam spodobać.

Jak widzicie rynek pierścieni erotycznych nieustannie się rozwija, proponując coraz nowsze technologie. Niezależnie jednak od tego, jaki produkt wybierzecie, na pewno nie będziecie żałować.

Zapraszamy na zakupy do naszych salonów stacjonarnych w Poznaniu i w Warszawie oraz do sklepu internetowego.