Poradniki O co boicie się zapytać... Gadżety erotyczne

Przyjemność z seksu analnego

Fantazjowałyście kiedyś o zabawach analnych? A może macie już jakieś doświadczenia z seksem analnym i chciałybyście je pogłębić, ale nie wiecie jak? Ten poradnik to kopalnia wiedzy, która ułatwi Wam wybór odpowiednich produktów.

kulki analne Rianne S
kulki analne Rianne S

Jak zacząć, czyli zabawy analne dla początkujących

Podczas penetracji analnej najważniejsza jest zasada „nic na siłę”. Najlepiej swoje pierwsze doświadczenia rozpocząć za pomocą palca, powoli eksplorując nowe tereny. Gdy już przyjdzie czas na pierwszy gadżet, warto zacząć od tych najmniejszych. Polecamy szczególnie zestaw trzech korków progresywnych holenderskiej marki Rianne S. Zaprojektowane przez kobietę specjalnie dla kobiet stanowią idealny gadżet na dobry początek. Są to klasyczne zatyczki analne zakończone eleganckim diamencikiem. Mało znaną i niestandardową zabawką jest także kulka analna Fun Factory B ball. Działa ona na podobnej zasadzie jak kulka gejszy. Zawiera w środku metalową kulkę, która podczas ruchu rytmicznie odbija się od ścianek zabawki wprawiając ją tym samym w drgania. Kulka ta jest polecana szczególnie osobom lubiącym aktywny tryb życia.

Gadżety analne dla zaawansowanych

We-Vibe Ditto
We-Vibe Ditto

Jeśli wiecie już, że lubicie zabawy analne i chciałybyście pogłębiać swoje doświadczenia to koniecznie spróbujcie korków z funkcją wibracji. W naszym asortymencie znajdziecie całą gamę wibrujących gadżetów analnych. Na szczególną uwagę zasługuje We-Vibe Ditto. Jest to niewielki korek analny o sporej mocy. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że możecie nim sterować zarówno za pomocą pilota jak i przy użyciu aplikacji na telefonie. Możecie zmieniać tryby oraz moc wibracji krótkiego i długiego zasięgu. Stożkowy kształt umożliwia łatwą aplikację, a końcowa część zapewnia bezpieczeństwo, zapobiegając wchłonięciu. Amatorkom bardziej zaawansowanych zabaw analnych polecamy natomiast LELO Loki. Jest to wibrator analny o niezwykle gładkiej powierzchni, pokryty silikonem klasy platynowej. Mnogość trybów oraz mocy wibracji pozwala na idealne dopasowanie do swoich preferencji, a bezpieczne zakończenie zapobiega wchłonięciu zabawki.

Lelo Loki
LELO Loki

Nawilżenie to podstawa

Wspomnieć należy o tym, że o ile pochwa jest naturalnie nawilżana, o tyle odbyt już nie. Dlatego też niezbędne podczas zabaw analnych jest dobre nawilżenie. Poślizg może zapewnić wam zwykły lubrykant, jednak na rynku istnieją także specjalne lubrykanty przeznaczone do zabaw analnych. Dzielą się one na dwie kategorie: te zawierające w swoim składzie substancje rozluźniające (np. olejek jojoba) oraz te zawierające substancje odkażające (np. kora guawy). Wszystkie wyżej wymienione produkty możecie zakupić za pomocą naszej strony internetowej bądź w naszych Salonach stacjonarnych w Poznaniu i Warszawie.