Gadżety erotyczne

Pulsatory – przyjemność blisko natury

Pulsatory

Seks kojarzy się z czerpaniem przyjemności oraz nagłym wyrzutem oksytocyny, zwanej inaczej hormonem miłości. Niezależnie od tego, czy w zbliżeniu tym uczestniczy jedna, dwie, trzy, czy nawet więcej osób, niezależnie od płci oraz niezależnie od rodzaju tego zbliżenia zazwyczaj jego podstawą jest jeden i ten sam, miarowy ruch powtarzany wiele razy.

Stronic Real Boss
Stronic Real Boss

Szybsze tempo, intensywniejsze doznania

Niejednokrotnie, nawet pomimo chęci organizm ludzki jest zawodny. Często chcemy więcej, nie zważając na ograniczenia, jakie dyktuje nasza kondycja. Zdarza się także, że czasem zapragniemy chwili przyjemności solo. W takich sytuacjach na pomoc przychodzi pulsator. Jest to sprzęt łudząco przypominający sprzęt męski, a ponadto wykonujący takie same ruchy jak on. Pomimo, że posiada on ograniczenia wynikające z mocy silnika, to jednak jego siła oraz tempo pracy jest nieporównywalnie szybsze niż ludzkie. Czy to nie jest wspaniałe?

Stronic G
Stronic G

Trzy różne modele pulsatorów

Specjalistą w produkcji pulsatorów jest niemiecka firma Fun Factory. W jej ofercie znajdziecie trzy modele pulsatorów: Stronic Real Boss, który swoim wyglądem najbardziej przypomina penisa, Stronic G, który jest wyprofilowany tak, by stymulować punkt G oraz Stronic Surf, który posiada żebrowaną strukturę. Gadżety te, zamiast typowych wibracji oferują użytkownikom substytut ruchów frykcyjnych.

Same zalety, żadnych wad

Stronic Surf
Stronic Surf

Pulsatory dają ten komfort, że można się nimi bawić bez użycia rąk – nie wymagają praktycznie żadnych nakładów energii podczas stymulacji. Ponadto posiadają regulowaną moc, dzięki czemu można dostosować intensywność doznań do indywidualnych potrzeb. Swoim działaniem oferują ruch posuwisto-zwrotny, dzięki czemu stymulacja nimi jest najbardziej zbliżona do tej doświadczanej podczas stosunku. Są to gadżety wykonane z bezpiecznego materiału, jakim jest silikon medyczny. Ich wodoodporność umożliwia cieszenie się nimi w wannie bądź pod prysznicem. Ponadto są ciche i dyskretne.

Pulsator to zabawka idealna dla osób ceniących sobie naturalne doznania. Zauroczy on także osoby, które nie przepadają za wibracjami. Jest to także ciekawa propozycja dla osób chcących poszerzyć swoje horyzonty w świecie seks-zabawek. Pulsatory Fun Factory możecie zakupić za pośrednictwem naszej strony internetowej bądź w naszych sklepach stacjonarnych.