Salon Zmysłów Gadżety erotyczne

Romantyczne dodatki na każdą okazję

Wegańskie gadżety erotyczne

Stereotypowe myślenie sprawia, że zabawy BDSM kojarzą się z surowym klimatem skór, metalowych kajdan czy ciężkich obroży i smyczy. Marka Bijoux Indiscrets postanowiła przełamać ten schemat tworząc niezwykle innowacyjną i sensualną kolekcję MAZE. Zmysłowe, eleganckie harnessy możesz używać zarówno w łóżku, na imprezach, bądź na co dzień. Do stroju casualowego dodadzą one nieco pikanterii i podkreślą kształty. Wybierzcie się w nich na imprezę, a podbijecie serca wszystkich mężczyzn, a kobiety będą patrzyć na Was z zazdrością. A po imprezie czas na łóżko. Zmysłowe kajdanki, elegancki pejczyk, czy ponętna obroża ze smyczą? Wybór należy do Was!

Wegańskie harnessy dla kobiet

Kolekcja MAZE to 14 niezwykle eleganckich dodatków, które występują w dwóch wersjach kolorystycznych – klasycznej czerni i subtelnym brązie. Ponadto, cała kolekcja jest w 100 % wegańska. Posiada ona certyfikat PETA – organizacji działającej na rzecz etycznego traktowania zwierząt. Filozofia troski o humanitarne traktowanie zwierząt jest bliska tej marce, dlatego wszystkie produkty są wolne od przemocy wobec zwierząt.

Hiszpański temperament zamknięty w pudełku

MAZE Bijuox IndiscretsBijoux Indiscrets to marka tworzona przez kobiety dla kobiet. Jak mówi sama właścicielka i projektantka kolekcji, Elsa Viegas, „Myślę, że kobiety powinny celebrować swoją zmysłowość. Nie ma nic złego w czuciu się sexy. I przede wszystkim powinniśmy ignorować opinie innych ludzi odnośnie tego, jak powinniśmy przeżyć swoje życie”. Dlatego apeluję do Was, wyjdźcie z szafy, nie bójcie się eksponować swojej seksualności i odważcie się być piękne i zmysłowe! 

Godzina dla Ziemi

Pamiętajcie, że 30 marca obchodzimy Godzinę dla Ziemi, czas refleksji nad zmianami klimatu. Akcja ta odbywa się cyklicznie, raz w roku, począwszy od roku 2007. Polega ona na wyłączeniu na jedną godzinę świateł oraz urządzeń elektrycznych. Zachęcamy do brania udziału w tej szlachetnej inicjatywie. Wspomnieć także należy, że w trosce o naszą planetę, cała kolekcja MAZE została wykonana z tworzyw pochodzących z recyclingu. Ta kolekcja to synonim troski o ochronę środowiska naturalnego.