Salon Zmysłów

Salon Zmysłów podbija Poznań! Otwarcie poznańskiego Secret Place

Salon Zmysłów podbija Poznań! Otwarcie poznańskiego Secret Place

Poznań to prawdopodobnie jedno z naszych ulubionych miast na seks-pozytywnej mapie Polski. Niespełna dwa tygodnie temu odbył się w tym mieście kolejny już Marsz Równości. Było to wydarzenie objęte patronatem poznańskiego ratusza, mające przeciwdziałać wykluczeniu osób ze środowisk LGBT. To wspaniałe, że wydarzenie odbywające się pod tęczowym sztandarem dzieje się przy wsparciu władz jednego z największych polskich miast.

Marsz Równości to jednak nie jedyny powód, dla którego kochamy Poznań. Tydzień, w którym się on odbywał zbiegł się z innym, dla nas bardzo interesującym wydarzeniem, bo 18 września miało miejsce otwarcie nowego poznańskiego erotic storeSecret Place!

Salon Zmysłów podbija Poznań!

Salon Zmysłów Secret Place: ul. Szkolna 17, Poznań

Salon Zmysłów Secret Place to marka bardzo popularna w internecie, choć dotychczas posiadała tylko jeden sklep stacjonarny, znany przede wszystkim mieszkankom i mieszkańcom Warszawy, bo w stolicy istnieje on już od dobrych kilku lat. Naszym zdaniem to najlepszy erotic store w Polsce. Cieszy się on ogromnym zainteresowaniem, ponieważ jego wnętrze urzeka niezwykle estetycznym wystrojem, bardzo przyjaznym dla wszystkich zainteresowanych zakupami.

Posiada on także bardzo bogatą ofertę produktową, wśród której znajdują się najlepsze na rynku i najbardziej nowoczesne zabawki dla dorosłych, ale nie tylko. W naszej ofercie jest także drogeria erotyczna i całe mnóstwo innych dodatków, które mogą wspaniale wpłynąć na urozmaicenie życia w sypialni i zwiększenie komfortu codziennego życia. Secret Place jest miejscem wspaniałym także dlatego, że pracują w nim osoby, które do swojej pracy podchodzą z pasją. Świetnie obeznana w świecie gadżetów do sypialni kadra bez trudu odpowie na każde, nawet najbardziej kłopotliwe pytanie.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Poznanianki i każdego Poznaniaka, do odwiedzenia tego niezwykłego miejsca!