Gadżety erotyczne

Satisfyer Pro Penguin, czyli orgazm na życzenie

satisfyer-pro-penguin

Gdy pierwszy raz zobaczyłam bezdotykowy stymulator łechtaczkowy Pro Penguin marki Satisfyer to od razu wiedziałam, że muszę go mieć. Zauroczył mnie przede wszystkim jego design, który jest naprawdę niezwykły. Ten mały słodki pingwinek po prostu skradł moje serce. Na żywo wygląda on jeszcze lepiej!

Prosta obsługa i mokre sny

Po wyciągnięciu gadżetu z opakowania postanowiłam go uruchomić i wypróbować najpierw „na sucho”. Jego interfejs jest niezwykle intuicyjny, gdyż składa się tylko z dwóch przycisków. Dzięki temu jego obsługa jest banalnie prosta, co jest niewątpliwą zaletą gadżetów erotycznych. Nie ma nic bardziej frustrującego, niż niemożność odnalezienia się w ustawieniach podczas chwil uniesienia. Kolejna rzecz na którą zwróciłam uwagę, to indukcyjny sposób ładowania gadżetu, który zapewnia całkowitą wodoodporność. Daje to możliwość używania tego słodkiego Pingwinka w jego naturalnym środowisku, czyli w wodzie.

Pierwsze koty za płoty

Po uruchomieniu zauważyć można, że zabawka jest cicha, przynajmniej na początkowych stopniach intensywności. Przy wyższych poziomach jest ona już dosyć głośna, jednak tylko w momencie, gdy nie ma styczności z ciałem. Duży wachlarz stopni intensywności też jest niewątpliwie zaletą tego bezdotykowego stymulatora łechtaczkowego. Pulsacje, które zaczynają się od naprawdę delikatnych, aż po te bardzo intensywne pozwalają na dopasowanie odpowiedniej mocy do indywidualnych potrzeb. Sam otwór, który służy do stymulacji jest jednak dosyć mały, dlatego kobiety posiadające większe łechtaczki mogą mieć problem z komfortowym użyciem gadżetu. satisfyer-pro-penguin

Satisfyer Pro Penguin – hot or not?

Po wypróbowaniu gadżetu „na sucho”, czas przystąpić do właściwych testów. I tu nie ma wielkiego zaskoczenia, gdyż Satisfyer Pro Penguin jest skuteczny, podobnie jak inne gadżety tego typu. Przy wyższych poziomach rytmiczna pulsacja zwiększa częstotliwość, przechodząc z czasem w stymulację jednostajną. Muszę jednak szczerze przyznać, że pomimo tego, iż gadżet ten jest skuteczny, to pulsacje są dosyć płytkie, podobnie jak orgazmy. Niemniej jednak jest to zabawka idealna dla kobiet, które nie miały jeszcze styczności z bezdotykowymi stymulatorami łechtaczkowymi i chciałyby sprawdzić, czy to jest coś dla nich, nie nadwyrężając jednocześnie domowego budżetu.

Satisfyer Pro Penguin dostępny jest naszych salonach stacjonarnych w Poznaniu i Warszawie. Zapraszamy!