Gadżety erotyczne

Seks oralny: co zrobić, aby doprowadzić ją do rozkoszy?

Idealny seks oralny

Seks oralny to aktywność seksualna szczególnie uwielbiana przez praktycznie wszystkich. Uwielbiają go mężczyźni, szaleją za nim kobiety. Co zrobić, aby namówić na niego partnera? Co robić, aby wykonując seks oralny partnerka wzniosła się na wyżyny rozkoszy? Dowiesz się tego korzystając z porad, które zebraliśmy w dzisiejszym wpisie. Gorąco zachęcamy Cię do jego lektury – dzięki tym sztuczkom staniesz się prawdziwym mistrzem lub mistrzynią seksu oralnego!

Idealny seks oralny: porady dla niego i dla niej

Idealny seks oralny

Jak namówić partnera lub partnerkę na seks oralny?

Pierwszą poradę kierujemy do kobiet, które chciałyby seks oralny otrzymać. Jak namówić partnera lub partnerkę na „oral”? To pytanie zadaje sobie bardzo wiele osób, nawet jeśli są od dłuższego czasu w stałych związkach. Intymność w relacjach czasami bywa problemem, bo znalezienie dwójki osób o identycznym libido, czyli poziomie pobudzenia seksualnego, potrzebach seksualnych i preferencjach, jest praktycznie niemożliwe. Różnimy się od siebie zarówno pod względem tego, jak często lubimy uprawiać seks i jak lubimy to robić.

Prawdopodobnie jednak oboje lubicie seks oralny, tylko nie macie śmiałości, żeby zdradzić taką chęć partnerowi lub partnerce. W takim wypadku jedynym skutecznym sposobem na realizację swoich fantazji erotycznych, jest szczera i otwarta rozmowa. Spróbuj ją zainicjować tak, aby partnerka lub partner nie odczuł zbyt silnego stresu. Oczywiście, rozmowa na temat seksualności zawsze może być krępująca, ale nie chodzi o to, aby wywołać w drugiej osobie poczucia winy. Nie chcesz przecież, aby Twoja druga połówka poczuła się tak, jakby nie potrafiła Was zaspokajać. Bądź uprzejma i nie stawiaj sprawy tak, jakbyś miała wykonać na kimś wyrok.

Dobrym sposobem na zabawne podejście do tego tematu, jest stopniowe budowanie napięcia, zamiast mówienia o seksie od razu i wprost. Na przykład, możesz powiedzieć, że świetnie się dzisiaj wyspałaś, miałaś wspaniałe samopoczucie w ciągu dnia, a wszystko za sprawą… wspaniałego snu, który miałaś ubiegłej nocy. Partner (lub partnerka) najpewniej zapyta, co takiego Wam się śniło, a wtedy Ty ciągniesz temat dalej, mając jednocześnie wyczucie tego, jak zaangażowany w rozmowę jest Wasz partner lub partnerka. Możesz powiedzieć, że to trochę wstydliwe, ale rozpływałaś się z radości, gdy we śnie wyobrażałaś sobie, jak on lub ona pieści Cię ustami. „Kochanie, a co powiesz na to, aby urzeczywistnić tę fantazję?”. Gwarantujemy, takiemu argumentowi naprawdę trudno się oprzeć!

Przewodnik po seksie oralnym: kilka najprostszych kroków do jej orgazmu

Po pierwsze: pomóż jej się zrelaksować.

Seks oralny wspaniale sprawdza się jako zmysłowa gra wstępna, ale nie musi być wcale wprowadzeniem do ostrzejszych zabaw – sam w sobie również sprawi jej całe mnóstwo przyjemności. Poproś partnerkę, żeby usiadła wygodnie lub położyła się, a Ty w tym czasie rozpocznij od całowania jej szyi, obojczyka, stopniowo schodząc w dół. W tym czasie możecie na przykład masować jej uda i pośladki, w zależności od pozycji, w jakiej się znajdujecie. Odnajdźcie najwygodniejszą dla Was obojga, tak, aby ona mogła swobodnie czerpać przyjemność, nie będąc jednocześnie rozpraszaną przez niewygodne położenie. Ty również musisz mieć łatwy dostęp do jej miejsc intymnych, tak aby Twój kark nie uległ nadwyrężeniu. Dobrym miejscem na zabawy oralne może być fotel lub kanapa, możesz też poprosić partnerkę, aby położyła się tak, aby jej nogi wystawały za krawędzie łóżka. Ty w tym czasie uklęknij przed nią i powoli rozpocznij erotyczną zabawę.

Po drugie: nie zapomnij o komplementach!

Tak, wiemy jak dziwnie to może brzmieć, ale jednak jest to bardzo ważne. Bardzo wiele kobiet wstydzi się poprosić partnera lub partnerkę o seks oralny, ponieważ mają one poczucie, zazwyczaj oczywiście nieprawdziwe, że jej pochwa nie pachnie lub nie wygląda najlepiej. Zadbajcie o to, aby nie myślała o tym, czy wszystko „tam na dole” jest z nią w porządku. W tym momencie najważniejsza dla Was obojga musi być jej przyjemność. Zagwarantuj jej to! Pewności siebie dodadzą takie czułe słówka, jak na przykład „uwielbiam Twoją cipkę”, „Twoja cipka jest najpiękniejsza”, „kocham czuć Twój smak”. Pomoże to jej odrzucić „złe wibracje” i skupić się wyłącznie na odczuwaniu.

Po trzecie: zaczynaj powoli.

Nie rzucaj się na jej pochwę tak, jakby ona zaraz miała zniknąć. Jeśli zaczniesz ją lizać zbyt szybko i intensywnie, możesz doprowadzić właśnie do tego, że partnerka zdecyduje się przerwać zabawę. Cierpliwości. Na największą przyjemność trzeba poczekać, a więc zacznij od delikatnego całowania jej pochwy, powolnych ruchów językiem w górę i w dół. Subtelnie i powoli. Słuchaj i obserwuj jej reakcję. Proś o wskazówki. To nic złego zapytać, „czy tak jest ok?”, ale nie rób tego zbyt często, aby jej nie rozproszyć. Zaproś ją do zabawy, prosząc o to, aby nie krępowała się wyrażać emocje. Będą one wskazówką do tego, kiedy przyspieszyć.

Po czwarte: użyj lubrykantu!

Pochwa ma zdolność do tak zwanego samonawilżenia, co oznacza, że jej ściany pokrywają się śluzem w momencie podniecenia. Nie każda pochwa jednak reaguje na podniecenie w taki sam sposób i zdolności do nawilżenia pochwy różnią się u kobiet. Jedna może być zupełnie mokra po krótkiej chwili, inna natomiast może być w pełnej gotowości do erotycznej zabawy, a jednocześnie jej pochwa może być słabo nawilżona. Słabe nawilżenie oznacza także słabsze wrażenia, a może nawet doprowadzić do podrażnień. Niezależnie od tego, jak bardzo nawilża się pochwa Twojej partnerki, do seksu oralnego rekomendujemy użycie lubrykantu. Koniecznie wodnego! W Salonie Zmysłów dostępne są lubrykanty jadalne, które idealnie nadają się do seksu oralnego. Sprawdź naszą ofertę!

Na zdjęciach: lubrykant marki Intimate Earth o smaku wiśniowym (po lewej) oraz słonego karmelu.

Po piąte: zmieniaj rytm.

Seks oralny to nie jest czynność, którą można wykonywać „maszynowo”. Nie chodzi o to, aby cały czas wykonywać te same ruchy językiem. To będzie raczej mało ekscytujące, albo wręcz nudne – a chodzi przecież o to, aby ona odpłynęła z rozkoszy. Stopniowo przyspieszaj, od czasu do czasu zwalniaj, aby przyspieszyć znów. Obserwuj jej reakcje – jeśli jej pośladki trzęsą się mimowolnie, a nogi poruszają się gwałtownie, to wcale nie oznacza to, że ona się broni. Prawdopodobnie po prostu pomaga Ci znaleźć najlepsze ułożenie, które sprawia jej najwięcej przyjemności. Jeśli jej ruchy są bardzo gwałtowne, na ciele pojawia się gęsia skórka, a mięśnie spinają się mimowolnie, to dobry znak – jest bardzo blisko orgazmu!

Zachęcamy do zapoznania się z naszym kanałem na YouTube, gdzie znajdziesz jeszcze więcej ciekawych porad i informacji, które pomogą Ci czerpać więcej radości z seksu!

Idealny blowjob…?

Wiesz już, jak poprosić partnera lub partnerkę o to, aby sprawił/a Ci przyjemność ustami. Wiesz też, w jaki sposób pieścić pochwę za pomocą ust. To nic trudnego, prawda? Tak się może wydawać, ale prawdziwy seks oralny to sztuka, którą trzeba regularnie ćwiczyć, aby stać się mistrzem lub mistrzynią. Seks oralny to jednak nie tylko pieszczoty kobiecych narządów płciowych, ale także pieszczoty penisa, czyli tzw. blowjob. Jeśli więc szukasz porad, które pomogą Ci nauczyć się, w jaki sposób wykonać idealny blowjob, dowiesz się tego z lektury osobnego wpisu jemu poświęconemu: https://secretplace.pl/blog/blowjob-idealny/. Sprawdź go koniecznie!