Women's Club

Siódme spotkanie Women’s Club – zobacz, co się działo!

7 Women's Club w Secret Place w Poznaniu

W sobotę 13 lipca miało miejsce już siódme spotkanie z cyklu Women’s Club. Warsztaty te są organizowane przez poznański Salon Secret Place we współpracy z Centrum Zdrowia Psychoseksualnego „Harmonia Art”. Na spotkaniach poruszamy tematy zarówno lżejszej, jak i cięższej wagi. Dla nas nie ma tematów tabu!

Co się działo ostatnio?

Women's Club w Secret PlaceNa ostatnich warsztatach poruszałyśmy niezwykle istotny temat, jakim jest ratownictwo medyczne. Naszym gościem specjalnym była Magdalena Jankowiak, która na co dzień pracuje w poznańskim Szpitalnym Oddziale Ratunkowym jako ratownik medyczny oraz pielęgniarka medyczna. Na warsztatach dowiedziałyśmy się jak prawidłowo udzielić pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach, w jaki sposób przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową oraz jak ważna jest szybka reakcja w momencie wypadku. Poruszony był także temat udzielania pomocy osobom podczas napadów padaczkowych oraz zakrztuszeń.

Czym są spotkania Women’s Club w Secret Place w Poznaniu?

Warsztaty pod szyldem Women’s Club są organizowane cyklicznie, co miesiąc w Secret Place w Poznaniu od listopada ubiegłego roku. Stworzone one zostały po to, by kobiety mogły w swobodnej konwencji porozmawiać o swojej seksualności i nie tylko. „Woman’s Club” stworzony został z myślą O NAS – KOBIETACH. Jest to miejsce, które ma nastrajać do rozmów na te „trudne” tematy i na te całkiem przyziemne.

Co zyskasz biorąc udział w warsztatach Women’s Club?

Aby przyjść na spotkanie wystarczy tylko mieć pozytywne nastawienie, otwarty umysł  oraz dobry humor. Na naszych warsztatach oferujemy przyjazną atmosferę przy filiżance kawy bądź herbaty, doborowe towarzystwo, profesjonalizm oraz kopalnię wiedzy.

Co dalej?

Następne spotkanie z cyklu Women’s Club już niedługo! O szczegółach informować będziemy już wkrótce na naszych mediach społecznościowych. Serdecznie zapraszamy do Secret Place przy ulicy Szkolnej 17 w Poznaniu! Gwarantujemy dobre towarzystwo i niesamowitą atmosferę!

Przyjdź koniecznie!

Dodaj komentarz

Kliknij, aby dodać komentarz