Chwila zapomnienia

Jak długo trzeba uprawiać seks, aby spalić pączka?

Dzień dobry, w dzień po tłustym czwartku! Mamy nadzieję, że wszyscy macie dzisiaj równie dobre samopoczucia, jak wczoraj. No, chyba, że z jakichś powodów musieliście wczoraj odmówić sobie słodkiej i tłustawej przyjemności. Jeśli tak, to pewnie dzisiaj odetchnęliście z ulgą, że wszechobecne pączkowe szaleństwo już ustąpiło. Pozostali, niestety, muszą odcierpieć swoje i odpokutować wczorajsze obżarstwo. Na szczęście, zbijanie zbędnych kalorii wcale nie musi oznaczać przeżywania męczarni na siłowni, ani przejścia na radykalną, wielotygodniową dietę. Nawet jeżeli zjedliście więcej pączków niż planowaliście, możecie łatwo pozbyć się nadprogramowych kalorii. Wystarczy, że będziecie odpowiednio długo i intensywnie uprawiać seks!

Jak długo trzeba uprawiać seks, aby spalić pączka?

Firma OmniCalculator, będąca naszym rodzimym, bo krakowskim, start-upem, wpadła na genialny pomysł, który pozwoli każdemu z nas odpowiedzieć na najczęściej padające dzisiaj pytanie – co zrobić, żeby spalić te wszystkie pączki? Do wyboru, poza seksem, mamy także inne, mniej lub bardziej przyjemne aktywności – począwszy od joggingu, a skończywszy na… spaniu! Sprawdźcie go sami.

Kalkulator znajduje się tutaj: link.

Jak działa taki kalkulator?

„W Omni Calculator wierzymy w policzalność otaczającego nas świata. Staramy się wszystko, co dla ludzi ważne, zamknąć w ramy wzorów matematycznych. W tym przypadku sprawa jest prosta – wiemy, ile kalorii mają przeciętne pączki różnych rodzajów. Rozwiązując drugą stronę równania, korzystamy z metodologii opartej o MET, czyli tzw. równoważnik metaboliczny. Dzięki niemu wiemy, ile spalamy energii oddając się różnego rodzaju aktywnościom fizycznym (jogging, pływanie, seks).” (źródło: omnicalculator.com)

Dzięki temu wyjątkowemu kalkulatorowi dowiecie się, jak długo powinniście uprawiać seks, żeby spalić pączka: z nadzieniem i lukrem, z nadzieniem i cukrem pudrem, z serem, a także jak długo należy się kochać, by spalić wchłonięte przez Was faworki, chrusty lub kreple.

Jak widzicie – to nie jest żaden żart, tylko czysta matematyka! Wystarczy, że będziecie szczerzy i zgodnie z prawdą wpiszecie odpowiednie dane w puste pola, a kalkulator powie Wam, jak długo powinniście uprawiać seks, aby spalić wcześniej zjedzone pączki.

A Wy, ile pączków zjedliście?