Salon Zmysłów

Kup Womanizer W500 w Secret Place – satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy!

Super promocja na Walentynki - kup Womanizer W500! Satysfakcja gwarantowana!

Święta, święta i po świętach? Czyżby? Część z Was być może niedawno ledwo otrząsnęła się z wspomnień po sylwestrowej zabawie, ale prawdziwe święto dla zakochanych dopiero nadchodzi – i to wielkimi krokami! Walentynki już za niespełna miesiąc, dlatego w Secret Place postanowiliśmy zrobić Wam wyjątkową niespodziankę, abyście mogły i mogli przygotować się na ten wyjątkowy dzień!

Nie ma lepszego scenariusza dla Święta Zakochanych, niż rozpalające ciało i umysł pieszczoty… Dlatego chcemy Wam zaoferować produkt, który zachwyca kobiety na całym świecie –  Womanizer W500! To zabawka, której nie trzeba reklamować, bo jej działanie mówi samo za siebie – dzięki niemu 98% kobiet doświadczyło orgazmu w czasie krótszym niż 5 minut! Satysfakcja gwarantowana – albo zwrot pieniędzy!

Kup Womanizer W500 w Secret Place – satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy!

Prawdopodobnie po raz pierwszy w Polsce oferujemy Wam tak niezwykłą promocję! Już dziś możesz mieć swój własny Womanizer W500, a jeśli Ci się nie spodoba (co jest praktycznie niemożliwie!), możesz go nam oddać, a my zwrócimy Ci pieniądze – całą kwotę! Nie musisz tłumaczyć się, dlaczego chcesz zwrócić swój produkt! Po prostu, jeśli nie spełni on Twoich oczekiwań, lub z jakiegokolwiek innego powodu uznasz, że go nie chcesz, możesz go nam zwrócić w ciągu 30 dni, a my oddamy Twoje pieniądze! Promocja obowiązuje tylko do Walentynek, czyli do 21 lutego włącznie! Spieszcie się, ilość produktów jest ściśle ograniczona!

Walentynki w Secret Place - SATYSFAKCJA GWARANTOWANA!
Womanizer W500 jest dostępny do zakupu w Secret Place pod tym linkiem.

Czym jest Womanizer W500?

Womanizer to najbardziej nowoczesna i innowacyjna zabawka erotyczna dla kobiet, jaka obecnie istnieje na rynku gadżetów dla dorosłych. To, co oferuje Womanizer, to zupełnie nowa definicja rozkoszy – przyjemność, która jest niemożliwa do osiągnięcia w żaden inny sposób.

Womanizer, w przeciwieństwie do większości innych zabawek erotycznych, nie wibruje. Działanie Womanizera polega na czymś zupełnie innym – po dociśnięciu silikonowej końcówki urządzenia do łechtaczki i uruchomieniu, stymuluje on najbardziej wrażliwe miejsce erogenne na ciele kobiety za pomocą fal powietrza. To uczucie można porównać nieco do seksu oralnego, ale Womanizer potrafi zdziałać więcej, niż usta nawet najbardziej wprawionego kochanka, czy kochanki! Gwarantujemy, że pokochacie ten gadżet! Nie wierzycie? Statystyki mówią same za siebie:

• 98% kobiet korzystających z Womanizera po raz pierwszy doświadczyło orgazmu w czasie krótszym niż 5 minut! • 76% kobiet opisało swój orgazm jako „BARDZO SILNY” • 63% kobiet doświadczyło „zupełnie nowego uczucia”, dzięki Womanizer • 73% kobiet doświadczyło wielokrotnych orgazmów! • 98% badanych kobiet chciałoby mieć swój własny Womanizer!

KAŻDA kobieta, która wypróbowała Womanizer, uznała, że to produkt CAŁKOWICIE UNIKALNY! https://www.youtube.com/watch?v=A1-06hwLhNc

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego niesamowitego urządzenia, odsyłamy Was do recenzji Klaudii, specjalistki ds. obsługi klienta, która zajmuje się doradztwem w naszym warszawskim Salonie Zmysłów Secret Place: link.

3 komentarze

Kliknij, aby dodać komentarz