Gadżety erotyczne

Warsztaty o przyjemności: masturbacja

Warsztaty o przyjemności: masturbacja

Drogie, mamy dla Was wspaniałą wiadomość. Jest nam niezwykle miło zaprosić Was na wyjątkowe warsztaty, które w najbliższym czasie odbędą się w Salonach Zmysłów w Warszawie oraz Poznaniu. Ich tematem będzie kobieca masturbacja, a poprowadzi je znana i ceniona edukatorka seksualna, pani Anna Sadowska.

Warsztaty o przyjemności: masturbacja

O prowadzącej:

Pani Anna Sadowska jest edukatorką seksualną, trenerką antyprzemocową i antydyskryminacyjną, choć jej zainteresowania zawodowe są niemalże nieograniczone. W wolnych chwilach zajmuje się politologią, muzyką, jest twórczynią literatury erotycznej, a w przyszłości będzie także pedagożką. Od 2012 roku pani Anna działa na rzecz organizacji zajmujących się prawami seksualnymi człowieka (Lambda Warszawa, Fundacja Promocji Zdrowia Seksualnego im. dra Kurkiewicza, Stowarzyszenie Stop Gwałtom). Współpracowała z portalami Frywolnie, Ohme, PuellaNova, Buduar Rokoszy. Prowadziła warsztaty dla Komendy Głównej Policji oraz Stowarzyszenia Dramy Stop-klatka. Była aktorką Sceny dla Twardziela. Regularnie gościła w audycji Dobry Seks na antenie radia Tok FM. Pani Anna prowadziła warsztaty z edukacji seksualnej dla dzieci, młodzieży i rodziców, a teraz poprowadzi warsztaty, których tematem przewodnim będzie masturbacja.

W trakcie warsztatów poruszone zostaną następujące tematy:

  1. Masturbacja, czyli co?
  2. Historia pewnej przyjemności.
  3. Budowa kobiecych/męskich narządów płciowych.
  4. Sfery erogenne, rodzaje orgazmu.
  5. Masturbacja: fakty i mity.
  6. Prezentacja podstawowych gadżetów do masturbacji.
  7. Którędy na szczyt?
  8. Co najlepiej opisuje moją seksualność?

Warsztaty odbędą się w Salonach Zmysłów Secret Place w Warszawie oraz Poznaniu. Serdecznie zapraszamy do ich odwiedzenia i do uczestnictwa w tych oraz kolejnych wydarzeniach, które odbędą się w przyszłości.

Secret Place | ul. Prosta 2/14 | Warszawa | 10 maja, godz. 18:00 – 19:30 | facebook

Secret Place | ul. Szkolna 17 | Poznań | 19 maja, godz. 13:00 – 14:30 | facebook