Recenzje Gadżety erotyczne

Wonderlove – miłość, zabawa i rock ’n’ roll

Love to Love Wonderlove

Wonderlove to innowacyjne jajeczko wibrujące posiadające dodatkową wypustkę łechtaczkową. Mottem przewodnim firmy jest „sex, fun & rock’n’roll”. Muszę przyznać, że powiedzenie to w pełni oddaje to, czym jest jajeczko Wonderlove.  Pierwsze, co zwróciło moją uwagę po otrzymaniu gadżetu, to minimalistyczne opakowanie pozbawione zbędnych folii, co jest niewątpliwym plusem. Po otworzeniu, w pudełku znalazłam różowe jajeczko oraz pilot. Pod spodem schowane było satynowe etui, ładowarka oraz instrukcja obsługi.

Łatwa obsługa i wygoda użytkowania

Love to Love Wonderlove to jajeczko, którego obsługa jest niezwykle intuicyjna. Pilota nie trzeba w żaden sposób łączyć z zabawką. Na pilocie znajdują się cztery przyciski. Jeden służy do włączania i wyłączania, drugi do regulacji mocy, natomiast trzeci i czwarty odpowiadają za wibracje części łechtaczkowej i waginalnej. Obsługa oraz aplikacja jajeczka wibrującego nie stanowi żadnego problemu. Niewątpliwą jego zaletą jest także to, że posiada dwa oddzielne silniczki wibracyjne. Umożliwia to niezależne działanie części łechtaczkowej oraz waginalnej. Love to Love Wonderlove

Jajeczko wibrujące szyte na miarę potrzeb

Jajeczko wibrujące Wonderlove jest idealnie dopasowane do kobiecej anatomii. Jest ono na tyle wygodne, że nadaje się do zabaw w miejscu publicznym. 10-metrowy zasięg pilota pozwala na swobodną zabawę w przestrzeni publicznej. Różne tryby wibracji oraz regulacja mocy zapewnia dużo atrakcji. Wibracje są dosyć silne, a powłoka wykonana z silikonu medycznego umożliwia przyjemną zabawę. Ponadto podwójna stymulacja wynikająca w wibracji w obszarze łechtaczki oraz punktu G daje niesamowite, wystrzałowe wręcz odczucia. Gadżet jest także wodoodporny, więc można go używać zarówno w wannie, jak i pod prysznicem. Sam pilot także działa w pełni sprawnie, w zmianie trybów nie przeszkadzają ani ściany, ani ubrania.

Przyjemność na miarę XXI wieku

Love to love Wonderlove to gadżet idealny dla kobiet. Niezależnie, czy będziesz go używała sama, czy z partnerem, zapewni Ci całą moc atrakcji. Pilot umożliwia wygodną zmianę trybów, a samo jajeczko jest na tyle dobrze wyprofilowane, że można je wygodnie nosić przez kilka godzin. Gadżet ten sprawdzi się perfekcyjnie podczas zabaw w miejscach publicznych oraz podczas zabaw w domowym zaciszu.

Zaciekawione? Wonderlove możecie nabyć zarówno za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, jak i w naszych Salonach stacjonarnych w Poznaniu i Warszawie.