Recenzje Gadżety erotyczne

ZALO Legend Queen – królewska stymulacja

ZALO LEGEND QUEEN

Pierwszym skojarzeniem, jakie przychodzi do głowy na widok ZALO Queen jest wibrator do łechtaczki. Ale to tylko pozory… Ten wyjątkowo piękny produkt posiada również zakrzywienie, charakterystyczne dla stymulatorów punktu G. Queen może zarówno wibrować, pulsować, jak i nagrzewać się do optymalnej temperatury.

Uchwyt ZALO Queen ozdobiony jest złotymi elementami oraz kryształkiem Swarovskiego. Sam wibrator dostępny jest zaś w trzech kolorach – ciemnozielonym, czerwonym oraz fioletowym.

Stymulacja łechtaczki i wibracje

ZALO QueenGłówka wibratora emituje pulsacje. Po założeniu dołączonego do zestawu rękawa miejsce to zmieni się z pulsującego w ssące, a więc w bezdotykowy stymulator łechtaczki!

ZALO Legend Queen oferuje 8 trybów standardowych wibracji oraz 8 trybów pulsacji. Poziom głośności urządzenia zależy oczywiście od tego, który tryb wybierzesz. Im wyższy tryb, tym głośniejszy jest wibrator. Przy najwyższych trybach można mieć wrażenie, że jest zbyt głośny, ale to kwestia indywidualna.

Wibrator ten sterowany jest aplikacją mobilną. Możesz sterować swoją ZALO Legend Queen za pomocą aplikacji mobilnej ZALO Remote (dostępna angielska wersja językowa).

Obsługa ZALO Queen

Wibrator posiada 3 przyciski, których obsługa na początku może sprawić problemy. Instrukcja dołączona do produktu dość jasno jednak tłumaczy, który przycisk do czego służy. Warto zapoznać się z tymi informacjami przed pierwszym włączeniem produktu, ponieważ odblokowanie wibratora nie jest zbyt intuicyjne (służą do tego dwa przyciski jednocześnie).

Jeśli lubisz, kiedy wibrator jest przyjemnie ciepły, możesz skorzystać z dostępnej w Queen funkcji nagrzewania. Wibrator można nagrzać do 42 st. C. Niestety ZALO Queen nie jest jednak wodoszczelna. Można myć ją wodą, ale nie wolno w niej zanurzyć – trzeba o tym pamiętać.

ZALO Legend QueenPiękne, złocone opakowanie

ZALO Legend Queen to niewątpliwie jeden z najpiękniejszych wibratorów, dostępnych na rynku. Jego nieprawdopodobnie elegancji design, złote zdobienia i kryształki Swarovskiego niejedną kobietę wprawią w zachwyt! Sprzedawana jest ponadto w pięknym czarnym opakowaniu ze złotymi zdobieniami, które budzi skojarzenia ze starożytnym Egiptem. Wygląda to niezwykle ekskluzywnie i elegancko. Dzięki temu Queen jest idealnym prezentem dla ukochanej kobiety, nie wymagającym żadnego dodatkowego opakowania.

Dla kogo ZALO Queen?

Queen spodoba się tym kobietom, które lubią łączyć pulsacje na łechtaczce w delikatnymi wibracjami. Niewątpliwą zaletą ZALO Queen jest również to, że jej wyprofilowanie pozwala stymulować także punkt G. Z pewnością wibrator ten zachwyci kobiety, ceniące elegancki design i biżuteryjne zdobienia.