Sex shop stacjonarny Secret Place w Warszawie

Zapraszamy do naszego salonu erotycznego Secret Place w Warszawie, który znajduje się w centrum Warszawy, w dogodnej lokalizacji przy rondzie ONZ, dzięki czemu dojazd środkami komunikacji miejskiej takimi jak autobus, metro czy tramwaj. Nie daleko salonu znajduje się również parking dla samochodów.

Profesjonalna obsługa i szeroki wybór akcesoriów erotycznych w Secret Place

Nasz salon intymny w Warszawie to idealne miejsce na zakupy, które pomogą podgrzać atmosferę w sypialni. Profesjonalna obsługa pomoże Wam dobrać odpowiednie produkty, a szeroki asortyment gadżetów erotycznych zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukasz sex shopu, w którym podczas zakupów chciałbyś czuć się swobodnie to Secret Place jest idealnym miejscem dla Ciebie. W razie pytań czy wątpliwości nasi wykwalifikowani sprzedawcy służą pomocą i radą.

Stacjonarny sex shop w Warszawie Secret Place, to przestronne, nowoczesne wnętrze, które pozwala na dokładne zapoznanie się z oferowanymi gadżetami erotycznymi. Wszystkie produkty zostały uszeregowane według działów tematycznych, co pozwala na wygodne i komfortowe zakupy. Większość gadżetów erotycznych znajduje się na ekspozycji, gdzie modele testowe możemy oglądnąć, włączyć i ocenić ich możliwości. Pozwala to na dokonanie przemyślanego zakupu, który pomoże nam wprowadzić powiew nowości do sypialni lub będzie idealnym upominkiem dla drugiej połówki.WARSZAWA | Salon Secret Place

ul. Prosta 2/14, 00-850 Warszawa
E-mail: sklep@secretplace.pl


Tel.: +48 22 101 77 46
Mobile: +48 501 93 33 32

GG:  36658960

Stacja metra: Rondo ONZ
Parking dla samochodów

Czynne: pon. - sob. 12:00 - 21:00
niedz.: nieczynne