Partnerzy Salonu Secret Place:

 

Wokoło masażu tantrycznego narosło wiele mitów, a określenie to bywa niestety używane w stosunku do wielu zupełnie innych usług. Tymczasem „prawdziwy” masaż tantryczny jest sztuką, która wymaga od masażysty wiedzy, talentu i doświadczenia. Aby podjąć się jego wykonywania należy zgłębić filozofię tantry, z której się wywodzi i która jest kluczem do unikatowego działania masażu tantrycznego i niezwykłej przyjemności, jaką przynosi. Zapraszam do zapoznania się z poniższym tekstem, który przybliża idee i możliwości masażu tantrycznego.

Także na: www.http://www.kreatornia.biz/

New Orleans Club jest elegancki i zmysłowy, pulsujący życiem nocnym w samym centrum stolicy. Filmowe wnętrza warszawskiego lokalu tworzą atmosferę luksusu i prestiżu, a największy bar w Europie kusi ponad 700 rodzajami alkoholu. To Klub, bar i restauracja oraz wspaniałe miejsce pokazów burleski i tańca na rurce.

Także na: https://www.facebook.com/New.Orleans.Gentlemens.Club

Royal Fitness to studio treningów personalnych dla kobiet… i nie tylko. Ekskluzywny apartament w sercu Mokotowa z najnowocześniejszym sprzętem i kadrą która kocha życie fit. Specjalizujemy się w treningach fitness, tabata, cross, streaching, relaks, ćwiczenia dla kobiet w ciąży i mam z dziećmi oraz treningach personalnych. Dysponujemy także salą Pole Dance z trzema rurkami.

Także na: http://royalfitness.pl/

Szampan i Sekrety, to pierwszy w Polsce, luksusowy apartament dla zakochanych na noc pełną zmysłowości. W przepięknym wnętrzu loftu przeżyjecie randkę, o jakiej marzycie - romantyczną, namiętną, kuszącą. Blask świec, muzyka w tle, kąpiel wśród płatków róż - to oczywistość. Sofa do miłości w różnych pozycjach, łóżko z kolumnami do przypinania, lustra do podrażnienia zmysłów - to atuty, które pozwolą Wam kochać się jeszcze intensywniej. A Pokój Fantazji to sekretna scena, na której możecie przeżyć jedną z Waszych erotycznych historii. Na komisariacie, w szkolnej klasie, w gabinecie lekarskim, w pałacu sułtana czy w pokoju Christiana Grey’a - erotyka zawładnie Waszą wyobraźnią. 

Strona www Partnera: www.szampanisekrety.com