OFERTA DLA FIRM ORGANIZUJĄCYCH WIECZORY PANIEŃSKIE

Szanowni Państwo,

Wieczory Panieńskie, to tradycyjnie spotkania Pań organizowane zazwyczaj przez Świadkową. By uczynić ten wieczór jeszcze bardziej zapamiętanymi proponujemy Państwu wykorzystanie naszego Salonu zmysłowej erotyki – Secret Place z siedzibą w Warszawie przy Rondzie ONZ przy organizacji Wieczorów Panieńskich.

Jak stara tradycja każe, Panna Młoda powinna w sposób szczególny świętować swój swoje zamążpójście. My Pannie Młodej w tym pomagamy i od czasu do czasu sami organizujemy tego typu spotkania.

 

W ramach Wieczoru Panieńskiego w Secret Palce oferujemy:

 • nieodpłatne wykorzystanie miejsca (tj. Salonu Secret Place) oraz dostęp do mediów (w tym Wi-Fi) na czas przeprowadzenia Wieczoru Panieńskiego, z zastrzeżeniem, iż musi się odbyć w godzinach pracy Salonu, tj. codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 do 20:00.
 • opiekę naszej specjalistki ds. edukacji i sprzedaży, która oprowadzi po Salonie dodając pikanterii i udzieli rad Pannie Młodej nie tylko na noc poślubną ale i dalsze, bogate i radosne pożycie małżeńskie,
 • wspaniałą i kreatywną zabawę z wykorzystaniem gadżetów sklepowych, a w tym przebieranki, zdjęcia selfie z naszym kryształowym lustrze, wstęp do sesji rodem z filmu Fifty Shades of Grey,
 • możliwość zakupu prezentu(-ów) dla Panny Młodej oraz skorzystania z 10% rabatu w tym dniu dla wszystkich uczestniczek spotkania.
 

Jakie są korzyści dla Państwa klientek? 

 • edukacyjna – mnóstwo informacji o produktach, lubrykanatch, prezerwatywach, zdrowiu psychoseksualnym, mięśniach Kegla – czyli wszystko to, co Panna  Młoda powinna wiedzieć,
 • praktyczna - czyli możliwość zakupu prezentu ślubnego, pani Świadkowa nie musi sama podejmować decyzji o prezencie dla PPM (to naprawdę jest spore udogodnienie dla niej),
 • wymierna - panie otrzymują 10% rabatu na zakupy a takie zakupy zawsze fajniej się robi w gronie przyjaciółek,
 • zabawowa - panie mają możliwość robienia selfiaków w kostiumach (królika, policjantki czy stewardessy (jakie tylko się znajdą pod ręką), korzystanie z produktów, poznawanie ich – czyli zabawa przy odsłoniętej lub zasłoniętej witrynie.

Warunki:

 • Państwo pokrywają jedynie koszt ufundowania wina musującego na powitanie grupy,
 • umówienie imprezy musi nastąpić na co najmniej 7 dni przed planowanym terminem organizacji Wieczoru Panieńskiego,
 • uczestniczki imprezy muszą lajkowac fanpaga Secret Place na Facebooku,
 • uczestniczki muszą zameldować się na Facebooku w Secret Place .

 

Oczywiście zakupy nie są obowiązkowe ale jednak warto,
bo rabat jest ważny tylko tego jednego dnia!

 

Imprezy, które ograniczaliśmy w naszym Salonie cieszyły się powodzeniem i nie będziemy stronić od ich organizowania. Ta forma, jak widać jest i atrakcyjna, i nowoczesna w wymowie a świętowanie rychłego zamążpójścia można pogodzić z przydatną wiedzą i eleganckim wyposażeniem erotycznym Salonu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego zaproszenia do współpracy!

Prosimy o informację, czy byliby Państwo zainteresowani taka współpracą a w przypadku dalszych pytań, prosimy o <<< kontakt >>>.