Salon intymny Secret Place w Poznaniu

Nasz salon erotyczny w Poznaniu znajduje się przy ulicy Szkolnej 17, niedaleko Starego Miasta, co pozwala na wygodny dojazd środkami komunikacji miejskiej. Poznański sex shop Secret Place to eleganckie miejsce stworzone szczególnie z myślą o kobietach.

Nowoczesny sex shop dla kobiet w Poznaniu

W przestronnym, nowoczesnym wnętrzu panie znajdą bogaty wybór gadżetów erotycznych oraz akcesoriów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Atmosfera spokoju i intymności sprawdzi się zwłaszcza w przypadku osób, które pierwszy raz mają zamiar wybrać się do sex shopu stacjonarnego. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasza obsługa służy pomocą oraz poradą przy wyborze produktów, tak by każda klientka wychodziła z Secret Place z odpowiednio dla siebie dobranymi akcesoriami i gadżetami erotycznymi, które spełnią wszystkie jej wymagania.

Szeroki wybór produktów testowych pozwala na zapoznanie się z niemal pełnym asortymentem naszego sex shopu, co umożliwia wybranie idealnych dla siebie gadżetów erotycznych, które przyniosą nam wiele niezapomnianych chwil w sypialni. Dewizą naszego sklepu jest zadowolenie klientów z zakupów oraz z czasu spędzonego w salonie.

POZNAŃ | Salon Secret Place

ul. Szkolna 17, 61-832 Poznań
E-mail: poznan@secretplace.pl


Tel.: +48 733 40 30 30
     

GG:  63625384

Przystanek tramw.: Wrocławska
Parking płatny na ulicy

Czynne: pon. - sob. 12:00 - 20:00
niedz.: nieczynne