* Dildo dwustronne Fun Factory Share (jasnoróżowe)

jasnoróżowe

Wysyłamy do 7 dni

Dildo Fun Factory Share jest wyjątkowym produktem stworzonym z myślą o parach, gdyż umożliwia dostarczanie przyjemności ze zbliżenia obojgu kochankom. Szczególnie polecane jest aktywnym kobietom, które lubią czerpać rozkosz podczas penetracji partnerki bądź partnera.

 

Dildo Share składa się z dwóch elementów zaprojektowanych przez specjalistów niemieckiej marki Fun Factory. Krótszą, grubszą część, która przeznaczona jest dla aktywnej strony, kobieta aplikuje wewnątrz ciała, w związku z czym nie jest potrzebna specjalna uprząż. Dzięki wyjątkowo wyprofilowanemu zakończeniu mamy gwarancję stabilnego umieszczenia zabawki, a także możliwość stymulacji punktu G oraz clitoris. Dłuższa część służy do penetracji strony pasywnej i jest anatomicznie wyprofilowana, dzięki czemu doznania odczuwane w trakcie użytkowania są zbliżone do prawdziwego stosunku.

 

Fun Factory Dildo Share cechuje prostota i wygoda użytkowania, możliwość zastosowania zarówno waginalnego jak i analnego. Unikalny kształt pozwala na łatwe wprowadzenie, daje przyjemność obu stronom i zapewnia stabilność bez ograniczenia swobody ruchu.

Gadżet przeznaczony jest dla odważnych, pewnych siebie kobiet, świadomych swoich potrzeb i nie bojących się nowych doświadczeń. Przejmij inicjatywę i ciesz się niezapomnianymi chwilami spędzonymi na dzieleniu się rozkoszą!

 

Wykorzystanie certyfikowanego silikonu medycznego gwarantuje bezpieczną zabawę. Materiał ten nie zawiera ftalanów oraz innych szkodliwych dla organizmu substancji. Należy pamiętać, aby dla uzyskania lepszego poślizgu stosować wyłącznie lubrykanty na bazie wody, gdyż pozostałe mogą uszkodzić strukturę produktu. Zabawkę możesz wyczyścić za pomocą specjalnych środków przeznaczonych do pielęgnacji akcesoriów erotycznych. Jeśli nie posiadasz takiego preparatu użyj ciepłej wody z dobrym mydłem antybakteryjnym.

Produkt jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: klasycznej czerni, odważnym fiolecie oraz delikatnym różu. Wybierz swój ulubiony!

 

CECHY PRODUKTU:
- prosty i wygodny w użyciu
- w 100% z najwyższej jakości silikonu
- stymulacja waginalna i analna
- łatwy do wprowadzenia
- rozpieszcza równocześnie stronę aktywną i pasywną
- spód w kształcie kołyski daje stabilność, bez ograniczania swobody ruchu
- idealnie dopasowuje się do ciała
- odważny, naturalistyczny kształt
 
WYMIARY:
Długość elementu do wprowadzenia:
Część aktywna: 10 cm
Część pasywna: 16 cm
Średnica końcówki aktywnej: 3,8 cm
Średnica końcówki pasywnej: 3,5 cm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Dildo dwustronne Fun Factory Share (jasnoróżowe)

* Dildo dwustronne Fun Factory Share (jasnoróżowe)

jasnoróżowe

Podobne produkty