* Fun Factory SHARE XS dildo niebieskie

Dildo SHARE XS FUN FACTORY, niebieskie

Wysyłamy do 7 dni

SHARE XS - Stubs

U każdego z nas pojawia się, wcześniej lub później pragnienie stania się choć na chwilę kimś innym. Życzenie to może się spełnić dzięki dildo SHARE XS. Specjalnie skonstruowane dla partnerów i partnerek, ma na celu redukcję wszelkich zahamowań. Jest szczególnie doceniany przez osoby początkujące. Jego delikatny kształt zachęca do podejmowania nowych eksperymentów - dla strony pasywnej absolutnie podniecające przeżycie! SHARE XS jest ukształtowany wyjątkowo ergonomicznie, jak wszystkie nasze zabawki erotyczne. Większa część dildo dopasowuje się optymalnie do pochwy - jej uwypuklenia zapewniają lepszą stabilność. Część węższa stymuluje męski punkt G.

Aktywna partnerka wprowadza do pochwy krótszą część dildo i częścią dłuższą stymuluje swoją partnerkę lub partnera zabaw. Lekkie uwypuklenie krótszej części dildo zapewnia optymalną stabilność. Podczas penetracji pasywnego partnera, aktywna partnerka doświadcza równocześnie stymulacji klitoralnej i delikatnego masażu punktu G. SHARE XS jest stworzony do wspólnych chwil rozpusty i można go używać bez specjalnej uprzęży.

Dilda serii STUBS firmy FUN FACTORY wykonane są w 100% z certyfikowanego, nieszkodliwego dla organizmu silikonu, stosowanego również m.in. w medycynie, produkcji kosmetyków lub do kontaktu z artykułami spożywczymi. Materiał ten jest elastyczny, niezwykle odporny, antyalergiczny, neutralny w zapachu i łatwy w pielęgnacji. STUBS są wygodne w użyciu dzięki stabilnej podstawce i nadają się do użycia z uprzężą (nie dotyczy modeli SHARE i CURVE). Schłodzone czy rozgrzane, w wannie lub poza nią - niezawodnie gwarantują urozmaiconą stymulację.


CECHY PRODUKTU:

- rozpieszcza równocześnie stronę aktywną i pasywną,
- spód w kształcie kołyski daje stabilność, bez ograniczania swobody ruchu,
- perfekcyjnie dopasowuje się do ciała,
- uwydatniona konstrukcja,
- delikatna, na wpół naturalistyczna forma.


Istotne wskazówki

Zastosowanie niewielkiej ilości żelu zapewni przyjemne uczucie przy wprowadzeniu. Zalecamy używanie żelu na bazie wody, jak np. FUN FACTORY TOYFLUID - w każdym opakowaniu STUBS znajdziecie Państwo próbkę. Prosimy zwrócić uwagę na informacje zawarte w instrukcji obsługi. Dziękujemy!


Produkt dostępny jest w 2 wersjach kolorystycznych:
- ciemnoniebieski,
- baby rose.


Wymiary elementu do wprowadzenia

- część aktywna: 10 cm
- część pasywna: 12 cm
- średnica części aktywnej końcówki: 4,4 cm
- średnica części pasywnej końcówki: 2,27 cm


[POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM]


O PRODUCENCIE

FUN FACTORY jest wiodącym na świecie i największym w Europie producentem zabawek erotycznych. W swojej ofercie posiada wyłącznie produkty najwyższej jakości - łączące w sobie zaawansowane wzornictwo, nowoczesną technologię, wysokogatunkowe materiały i elegancki wygląd. Potwierdzeniem klasy produktów FUN FACTORY są liczne nagrody i certyfikaty jakości. Nowoczesny design, doskonała forma i harmonijny kształt, w połączeniu z intuicyjną funkcjonalnością, zapewniają wyjątkowość wszystkich produktów FUN FACTORY. Jakość Made in Germany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Fun Factory SHARE XS dildo niebieskie

* Fun Factory SHARE XS dildo niebieskie

Dildo SHARE XS FUN FACTORY, niebieskie

Podobne produkty