* Kulki analne Fun Factory Flexi Felix (różowe)

różowe

Wysyłamy w 24h

Flexi Felix, niemieckiej marki Fun Factory, to produkt idealny zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, które miały już doświadczenia analne. Koraliki te są niezwykle elastyczne, przez co produkt ten jest w szczególności polecany osobom, które stawiają swoje pierwsze kroki w zabawkach analnych. Łatwość wprowadzania oraz przyjemna i uśmiechnięta buźka Felixa sprawią, że zabawy analne będą przyjemne i bezbolesne. Ergonomiczny uchwyt pozwoli Ci wyciągnąć koraliki z łatwością. Zrób to szybko, by poczuć maksimum przyjemności.

 

Produkt ten jest wykonany z materiału bezpiecznego dla ciała, jakim jest silikon medyczny. Pamiętaj o użyciu lubrykantów przy każdej aplikacji. Ze względu na obecność silikonu, zalecane jest użycie środków lubrykacyjnych na bazie wody, gdyż inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę zabawki. Ponadto Fun Factory Flexi Felix jest zabawką całkowicie wodoodporną. Zabierz go do wanny i ciesz się przyjemnością, jaką daje podczas wieczornej kąpieli.

 

Pamiętaj by dokładnie wyczyścić i zdezynfekować zabawkę przed i po każdym użyciu. W tym celu użyj preparatów stworzonych specjalnie z myślą o czyszczeniu gadżetów erotycznych. Jeśli nie posiadasz takiego produktu, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego. Po dokładnym osuszeniu zabawka jest gotowa do ponownego użytku.

 

Produkt ten jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym, różowym i jasnoniebieskim. Wybierz swój kolor już dziś i spróbuj przyjemności analnej, jaką daje Flexi Felix!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Kulki analne Fun Factory Flexi Felix (różowe)

* Kulki analne Fun Factory Flexi Felix (różowe)

różowe

Podobne produkty