* Korek analny Fun Factory Boosty (czarny)

czarny

Wysyłamy do 7 dni
Dildo Boosty
wtyczka analna dla zaawansowanych
 
BOOSTY to moc nowych wrażeń dla kochanków szukających przyjemności analnych. Jego specjalny kształt umożliwia intensywną stymulację, a wąski, łukowaty uchwyt zapewnia bezpieczeństwo i wygodę - także podczas używania przez dłuższy czas. Lubiący eksperymenty będą zachwyceni Bootsy!
 
CECHY PRODUKTU:
- dla fanów BOOTIE szukających czegoś więcej,
- wykonany w 100% najwyższej jakości antyalergicznego silikonu,
- idealnie dopasowany anatomicznie,
- instensywna stymulacja prostaty,
- wygodny uchwyt stanowiący też zabezpieczenie,
- łatwy do czyszczenia.
 
Istotne wskazówki
Zastosowanie niewielkiej ilości żelu zapewni przyjemne uczucie przy wprowadzeniu. Zalecamy używanie żelu na bazie wody, jak np. FUN FACTORY TOYFLUID - w każdym opakowaniu Boosty znajdziecie Państwo próbkę. Prosimy zwrócić uwagę na informacje zawarte w instrukcji obsługi. Dziękujemy!
 
Wymiary:
Długość: 10,5 cm
Największa średnica:  3,5 cm
 
O PRODUCENCIE
FUN FACTORY jest wiodącym na świecie i największym w Europie producentem zabawek erotycznych. W swojej ofercie posiada wyłącznie produkty najwyższej jakości - łączące w sobie zaawansowane wzornictwo, nowoczesną technologię, wysokogatunkowe materiały i elegancki wygląd. Potwierdzeniem klasy produktów FUN FACTORY są liczne nagrody i certyfikaty jakości. Nowoczesny design, doskonała forma i harmonijny kształt, w połączeniu z intuicyjną funkcjonalnością, zapewniają wyjątkowość wszystkich produktów FUN FACTORY. Jakość Made in Germany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Korek analny Fun Factory Boosty (czarny)

* Korek analny Fun Factory Boosty (czarny)

czarny

Podobne produkty