* Dildo Bandito FUN FACTORY czarne

Dildo Bandito FUN FACTORY, czarne

Wysyłamy do 7 dni

Bandito - Stubs
Nowoczesny, stylowy, ujmujący.

Bandito zaskakuje swoją bardzo nowoczesną, ekstrawagancką sylwetką. Kompozycja matowych i błyszczących powierzchni jest interesująca - nie tylko dla Twoich oczu. Specjalne wybrzuszenie u podstawy zapewnia stymulację klitoralną najwyżyszych lotów.

Dilda serii STUBS firmy FUN FACTORY wykonane są w 100% z certyfikowanego, nieszkodliwego dla organizmu silikonu, stosowanego również m.in. w medycynie, produkcji kosmetyków lub do kontaktu z artykułami spożywczymi. Materiał ten jest elastyczny, niezwykle odporny, antyalergiczny, neutralny w zapachu i łatwy w pielęgnacji. STUBS są wygodne w użyciu dzięki stabilnej podstawce i nadają się do użycia z uprzężą (nie dotyczy modeli SHARE i CURVE). Schłodzone czy rozgrzane, w wannie lub poza nią - niezawodnie gwarantują urozmaiconą stymulację.


CECHY PRODUKTU:

- pofalowane wypukłości służące stymulacji klitoralnej,
- łatwy do wprowadzenia,
- nowoczesny, ekstrawagancki kształt,
- kompozycja matowych i błyszczących powierzchni,
- ergonomicznie ukształtowana podstawka z funkcją przyssawki,
- nadaje się do użytku w połączeniu z uprzężą.


Istotne wskazówki

Zastosowanie niewielkiej ilości żelu zapewni przyjemne uczucie przy wprowadzeniu. Zalecamy używanie żelu na bazie wody, jak np. FUN FACTORY TOYFLUID - w każdym opakowaniu STUBS znajdziecie Państwo próbkę. Prosimy zwrócić uwagę na informacje zawarte w instrukcji obsługi. Dziękujemy!


Produkt dostępny jest w 2 wersjach kolorystycznych:
- cukierkowy fiolet,
- czarny.


Wymiary:
Długość: 15 cm
Średnica części górnej: 3,1 cm
Średnica części dolnej: 4,1 cm


[POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM]


O PRODUCENCIE

FUN FACTORY jest wiodącym na świecie i największym w Europie producentem zabawek erotycznych. W swojej ofercie posiada wyłącznie produkty najwyższej jakości - łączące w sobie zaawansowane wzornictwo, nowoczesną technologię, wysokogatunkowe materiały i elegancki wygląd. Potwierdzeniem klasy produktów FUN FACTORY są liczne nagrody i certyfikaty jakości. Nowoczesny design, doskonała forma i harmonijny kształt, w połączeniu z intuicyjną funkcjonalnością, zapewniają wyjątkowość wszystkich produktów FUN FACTORY. Jakość Made in Germany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Dildo Bandito FUN FACTORY czarne

* Dildo Bandito FUN FACTORY czarne

Dildo Bandito FUN FACTORY, czarne

Podobne produkty