Kulki analne Fun Factory Flexi Felix (różowe)

3100902

różowe

Wysyłamy w 24h

99,00 zł

Flexi Felix, niemieckiej marki Fun Factory, to produkt idealny zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, które miały już doświadczenia analne. Koraliki te są niezwykle elastyczne, przez co produkt ten jest w szczególności polecany osobom, które stawiają swoje pierwsze kroki w zabawkach analnych. Łatwość wprowadzania oraz przyjemna i uśmiechnięta buźka Felixa sprawią, że zabawy analne będą przyjemne i bezbolesne. Ergonomiczny uchwyt pozwoli Ci wyciągnąć koraliki z łatwością. Zrób to szybko, by poczuć maksimum przyjemności.

 

Produkt ten jest wykonany z materiału bezpiecznego dla ciała, jakim jest silikon medyczny. Pamiętaj o użyciu lubrykantów przy każdej aplikacji. Ze względu na obecność silikonu, zalecane jest użycie środków lubrykacyjnych na bazie wody, gdyż inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę zabawki. Ponadto Fun Factory Flexi Felix jest zabawką całkowicie wodoodporną. Zabierz go do wanny i ciesz się przyjemnością, jaką daje podczas wieczornej kąpieli.

 

Pamiętaj by dokładnie wyczyścić i zdezynfekować zabawkę przed i po każdym użyciu. W tym celu użyj preparatów stworzonych specjalnie z myślą o czyszczeniu gadżetów erotycznych. Jeśli nie posiadasz takiego produktu, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego. Po dokładnym osuszeniu zabawka jest gotowa do ponownego użytku.

 

Produkt ten jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym, różowym i jasnoniebieskim. Wybierz swój kolor już dziś i spróbuj przyjemności analnej, jaką daje Flexi Felix!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Kulki analne Fun Factory Flexi Felix (różowe)

Kulki analne Fun Factory Flexi Felix (różowe)

różowe

Podobne produkty