Dildo Mystim Current Conrad

6304200

silikonowe, elektrostymulacja

Wysyłamy w 24h

314,00 zł

Current Conrad to eleganckie dildo w kolorze klasycznej czerni wykonane przez niemiecką markę Mystim, która jest specjalistą w tworzeniu produktów z funkcją elektrostymulacji. To klasyczne dildo dzięki swojemu imponującemu rozmiarowi (długość aż 27 cm!) wypieści Cię dogłębnie. Może ono posłużyć zarówno do stymulacji waginalnej jak i analnej. Należy tylko pamiętać o prawidłowej dezynfekcji po każdej zabawie. Gadżet ten może posłużyć do sprawiania przyjemności podczas gry wstępnej bądź stanowić przyjemność samą w sobie. Dodaj do tego funkcję elektrostymulacji, a zabawa nim przeszyje Cię na wskroś przyjemnym dreszczem. Dzięki ergonomiczne wykonanemu uchwytowi, który jest zakończony pętlą jego używanie jest wygodne i przyjemne. Powierzchnie przewodzące znajdujące się po bokach będą przyjemnie stymulowały Twoje czułe strefy prowokując je do rytmicznego skurczu. W zależności od wybranych ustawień poczujesz delikatne mrowienie, rytmiczne pulsowanie lub zmysłowe pchnięcia. Ciesz się kłującym, pożądliwym uczuciem godzinami lub zmieniaj w taki sposób, by szybko wznieść się na szczyt.

 

Current Conrad pokryty jest gładkim silikonem platynowym. Jest to materiał najwyższej jakości, hipoalergiczny oraz bezwonny. Nie posiada on także właściwości adhezyjnych, dzięki czemu nie zbiera kurzu. W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu podczas aplikacji możesz użyć lubrykantu na bazie wody. Inne lubrykanty, a w szczególności te zawierające silikon mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę zabawki.

 

Po skończonej zabawie wyczyść swojego Current Conrad za pomocą preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeśli takich nie posiadasz, możesz także użyć ściereczki nasączonej ciepłą wodą z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego. Pamiętaj, że by w pełni móc się cieszyć Current Conradem niezbędna jest jednostka zasilająca oraz kabel 2 mm, które nie są dołączone do zestawu. Pozwól, by Current Conrad przeszył Cię prądem już dziś!

 

W celu zabawy musisz posiadać osobne urządzenie elektrostymulujące oraz kable zakończone wtyczkami 2 mm, które należy włożyć w otwory na końcu dilda.

 

Parametry techniczne:

długość: 27cm

średnica 3,8cm

materiał: 100 % medyczny silikon

waga: 240g

W zestawie nie ma jednostki zasilającej!

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Dildo Mystim Current Conrad

Dildo Mystim Current Conrad

silikonowe, elektrostymulacja

Podobne produkty