Dildo Mystim Tingly Timmy

6304400

silikonowe, elektrostymulacja

Wysyłamy w 24h

359,00 zł

Daj się rozpieszczać od stóp do głów dzięki Tingly Timmy. To dildo z dodatkową wypustką, zostało wyprodukowane przez niemiecką markę Mystim, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości gadżetów z funkcją elektrostymulacji. Dzięki klasycznemu, lekko zakrzywionemu korpusowi oferuje ono ekscytujące doznania. Zabawka ta może być stosowana zarówno waginalnie, jak i analnie. Tingly Timmy zachwyca nie tylko swoim wyglądem, ale i imponującym rozmiarem (27 cm długości!). Po aplikacji stymuluje on w sposób równomierny i intensywny. Warto nadmienić, że zabawka ta posiada aż cztery powierzchnie przewodzące znajdujące się po bokach głównej części oraz na bocznych ściankach dodatkowej wypustki. W zależności od ustawień poczujesz delikatne mrowienie, rytmiczne pulsowanie bądź zmysłowe pchnięcia. Ergonomiczny uchwyt zakończony pętlą sprawi, że zabawa będzie łatwa i przyjemne. Dodatkowa wypustka w zależności od ułożenia będzie stymulowała kobiecą łechtaczkę bądź męskie krocze. Ciesz się pożądliwą przyjemnością godzinami, bądź wybierz ustawienia, które od razu doprowadzą Cię na szczyt.

Tingly Timmy jest pokryty gładkim jak jedwab silikonem klasy platynowej. Jest to materiał najwyższej jakości, całkowicie bezpieczny dla ludzkiego ciała. Pozbawiony jest on szkodliwych substancji takich jak ftalany. W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu wskazane jest użycie lubrykantów wodnych. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

Pamiętaj, by po skończonej zabawie dokładnie wyczyścić gadżet przy użyciu preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeśli takich nie posiadasz, możesz także użyć ściereczki nasączonej letnią wodą z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Po dokładnym osuszeniu produkt nadaje się do dalszej zabawy.

Pamiętaj, że by w pełni cieszyć się swoim Tingly Timmy niezbędna jest jednostka sterująca oraz kabel 2 mm, które nie są dołączone do zestawu. Pozwól, by Tingly Timmy przeszył Cię przyjemnym dreszczem.

długość: 13,0 cm
obwód: 27 mm
materiał: 100 % medyczny silikon
waga: 150g

W zestawienie nie ma jednostki zasilającej!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Dildo Mystim Tingly Timmy

Dildo Mystim Tingly Timmy

silikonowe, elektrostymulacja

Podobne produkty