Marc Dorcel Geisha Plug korek analny ciemnoszary

5901501

ciemnoszary

Wysyłamy w 24h

109,00 zł

Geisha Plug od Marca Dorcela to niepozorny korek analny zawierający wewnątrz kulkę. Jeśli użyjemy go podczas stosunku waginalnego doznania wywołane ruchem wewnątrz kulki będą potęgować przyjemność. Kulka obijając się o ścianki zatyczki wywołuje delikatne wibracje bez użycia elektroniki.

 

 

Marc Dorcel może się pochwalić najwyższą jakością produktu. Bardzo wysoka jakość silikonu medycznego i materiału ABS pozwala na swobodny kontakt z najdelikatniejszymi partiami ciała bez obaw o podrażnienia czy reakcje alergiczne. Materiał jest w pełni bezpieczny, ponad to niezwykle delikatny i przyjemny w dotyku. Nie zawiera ftalanów, jest bezpieczny dla skóry i środowiska. Po każdorazowym użyciu należy przemyć zabawkę wodą z łagodnym mydłem, a raz na jakiś warto użyć do dezynfekcji płynu antybakteryjnego

 

Żeby zapewnić odpowiedni poziom lubrykacji przy zabawie należy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Inne - w tym silikonowe lub na bazie oleju mogą wejść w reakcję z silikonem medycznym, z którego wykonana jest Geisha plug. Możesz zapoznać się z naszą ofertą lubrykantów klikając w zakładkę po prawej stronie.

 

Parametry techniczne:

Długość: ok. 8 cm

Średnica: ok. 3,2 cm

Waga: ok. 45 gramów

Wykonany z materiału ABS oraz medycznego silikonu.

Testowany dermatologicznie.

Posiada certyfikaty: CE

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Marc Dorcel Geisha Plug korek analny ciemnoszary

Marc Dorcel Geisha Plug korek analny ciemnoszary

ciemnoszary

Podobne produkty