Lelo Ella dildo czarne

5501101

czarne

Wysyłamy w 24h

206,00 zł

Ella black – nowoczesne dwukierunkowe dildo od Lelo.

 

Eleganckie dildo średniego rozmiaru o fantastycznie wyprofilowanym kształcie. Zagięta końcówka zaprojektowana specjalnie do precyzyjnej stymulacji punktu G może być także używana do delikatnego masażu prostaty u mężczyzn. Używając wypukłej końcówki najskuteczniejszą pracą będzie wykonywanie niewielkich, kolistych ruchów. Przy używaniu drugiej końcówki o wyostrzonych krawędziach sprawdzi się poruszanie dildo ruchem obrotowym.

 

Masażery osobiste marki Lelo to ekskluzywne połączenie najwyższej jakości materiałów i oszczędnego, skandynawskiego designu. Nowoczesne kształty i kolory cieszą oko, a dyskretny silnik, otulony jedwabistą powłoką szlachetnego silikonu platynowego, rozpala zmysły. To eleganckie wzornictwo kryje pełen wachlarz wyselekcjonowanych i uszeregowanych funkcji, specjalnie dobranych dla Twojej satysfakcji.

By doznania były jeszcze pełniejsze, pamiętaj o nawilżeniu. Wybieraj lubrykanty na bazie wody – na przykład dedykowany żel marki Lelo.

 

Utrzymanie tych doskonałych masażerów w czystości jest bardzo proste. Wystarczy letnia woda z dodatkiem antybakteryjnego mydła, żelu do higieny intymnej, choć sugeruje się użycie specjalnego środka do czyszczenia w spreju od Lelo.

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 195 x 50 x 30 mm

Waga: 111g

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdo punktu G
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lelo Ella dildo czarne

Lelo Ella dildo czarne

czarne

Podobne produkty