Lelo Earl korek analny złoty

5500901

złoty 24k

Wysyłamy do 7 dni

8 358,00 zł

Earl szwedzkiej marki Lelo to najbardziej elegancki korek dla panów. Jest to niezwykły gadżet dla pewnych siebie mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą i nie boją się odkrywać swojego ciała na różne sposoby. Został ręcznie wykonany z litego bloku stali nierdzewnej najwyższej jakości, pokrytej 18 karatowym złotem i z pewnością zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane gusta. To już zupełnie inny poziom przyjemności.

 

Specjalnie wyprofilowany kształt tej zabawki to nie tylko efekt eleganckiego i nowoczesnego skandynawskiego designu. Pozwala na szeroki zakres czynności i płynących z nich doznań. Docelowo, stymulator Earl został zaprojektowany do zmysłowego masażu analnego w pojedynkę lub jako źródło głębokich i długotrwałymi odczuć podczas stosunku. Jedni preferują manipulować tym gadżetem za pomocą specjalnego pierścienia u podstawy zabawki, by drażnić męski punkt P – prostatę. Innych zadowala sama jego wyrazista obecność, dodatkowo podkreślona jego masą, lub nawet tylko proces jego aplikacji sobie albo partnerowi. Korzystanie z produktów Lelo, to przede wszystkim znajdowanie własnej drogi do przyjemności.

 

Z racji szlachetnego materiału, z którego został wykonany, Earl oferuje ekscytujące możliwości dla tych, którzy cenią doznania płynące z różnicy temperatur i zabawy ciepłem. Aby go ogrzać, wystarczy trzymać w dłoniach lub blisko ciała przez kilka minut. W celu schłodzenia, można umieścić gadżet w lodówce, aż jego powierzchnia schłodzi się. Należy pamiętać, żeby nie chłodzić, ani nie przechowywać produktów tego typu w zamrażalniku, gdyż stosowanie stymulatorów o temperaturze poniżej 2 stopni Celsjusza do zabaw analnych jest niebezpieczne dla zdrowia.

 

Dla większego komfortu, przed włożeniem Earla, należy zadbać o odpowiednie nawilżenie odbytu. Najbardziej odpowiedni jest w tym przypadku żel na bazie wody lub silikonu. Można skorzystać również z mieszek wodno-silikonowych, ale nie zaleca się stosowania jakichkolwiek olejków do masażu lub balsamów jako substytutu lubrykantu.

Można wykorzystać ten moment, aby koncentrycznymi ruchami pomóc rozluźnić się mięśniom zwieracza. Osoby początkujące mogą położyć się na boku i podciągnąć kolana do brzucha. To bardzo stabilna pozycja, która nie powoduje dodatkowych napięć i pomaga się zrelaksować, a tym samym ułatwia znalezienie najlepszego zastosowania dla tego produktu Lelo.

Stymulator analny Earl radzi się wprowadzać powoli, utrzymując go w taki sposób, aby był odgięty ku górze, w kierunku brzucha. Nigdy nie powinno stosować się siły i walczyć z oporem ciała, a w przypadku wystąpienia bólu należy natychmiast wstrzymać zabawę.

Aby zabawki Lelo mogły cieszyć dłużej, należy pamiętać o zachowaniu adekwatnej higieny i czyścić je przed- i po każdym użyciu. W tym celu można stosować letnią wodę z dodatkiem mydła antybakteryjnego, spłukać gorącą wodą i pozostawić do wyschnięcia lub osuszyć ręcznikiem. Nie należy stosować środków czyszczących zawierających alkohol, benzynę lub aceton.

 

Stymulator analny Earl należy przechowywać z dala od silnych źródeł ciepła i bezpośredniego nasłonecznienia. Radzi się trzymać ten gadżet w miejscu wolnym od kurzu i bez kontaktu z innymi zabawkami.

Aby podkreślić jego wyrafinowanie, ten ekskluzywny produkt Lelo jest umieszczony w luksusowym, wyłożonym aksamitem drewnianym pudełku wraz z dodatkowymi akcesoriami – parą unikatowych, pozłacanych spinek do mankietów. Earl to prawdziwy obiekt pożądania.


Parametry techniczne:

wymiary: 96 x 32 mm

waga: 240 g

materiał: stal nierdzewna

 

Materiałmetal
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćanalne
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lelo Earl korek analny złoty

Lelo Earl korek analny złoty

złoty 24k

Podobne produkty