* Lelo Bob korek analny ciemnoniebieski

ciemnoniebieski

Wysyłamy do 7 dni

Bob szwedzkiej marki Lelo to niezwykły gadżet dla pewnych siebie facetów, którzy nie boją się odkrywać swojego ciała na różne sposoby. Wiele męskich stref erogennych jest ukrytych, i może właśnie dlatego ich eksploracja jest tak niesamowicie satysfakcjonująca. To już zupełnie inny poziom przyjemności.

 

Specjalnie wyprofilowany kształt tej zabawki to nie tylko efekt eleganckiego i nowoczesnego skandynawskiego designu. Pozwala na szeroki zakres czynności i płynących z nich doznań. Docelowo, stymulator Bob został zaprojektowany do zmysłowego masażu analnego w pojedynkę lub jako źródło głębokich i długotrwałymi odczuć podczas stosunku. Jedni preferują manipulować tym gadżetem za pomocą specjalnego pierścienia u podstawy zabawki, by drażnić męski punkt P – prostatę. Innych zadowala sama jego wyrazista obecność lub tylko proces jego aplikacji sobie albo partnerowi. Korzystanie z produktów Lelo, to przede wszystkim znajdowanie własnej drogi do przyjemności.

 

Dla większego komfortu, przed włożeniem Boba, należy zadbać o odpowiednie nawilżenie odbytu. Najbardziej odpowiedni jest w tym przypadku lubrykant na bazie wody np. Lelo Personal, gdyż żele na bazie silikonu lub mieszanki wodno-silikonowe mogą poważnie uszkodzić powierzchnię zabawki. Nie zaleca się stosowania jakichkolwiek olejków do masażu lub balsamów jako substytutu lubrykantu.

 

Można wykorzystać ten moment, aby koncentrycznymi ruchami pomóc rozluźnić się mięśniom zwieracza. Osoby początkujące mogą położyć się na boku i podciągnąć kolana do brzucha. To bardzo stabilna pozycja, która nie powoduje dodatkowych napięć i pomaga się zrelaksować, a tym samym ułatwia znalezienie najlepszego zastosowania dla tego produktu Lelo.

Stymulator analny Bob radzi się wprowadzać powoli, utrzymując go w taki sposób, aby był odgięty ku górze, w kierunku brzucha. Nigdy nie powinno stosować się siły i walczyć z oporem ciała, a w przypadku wystąpienia bólu należy natychmiast wstrzymać zabawę.

 

Aby zabawki Lelo mogły cieszyć dłużej, należy pamiętać o zachowaniu adekwatnej higieny i czyścić je przed i po każdym użyciu. W tym celu można stosować letnią wodę z dodatkiem mydła antybakteryjnego, spłukać gorącą wodą i pozostawić do wyschnięcia lub osuszyć ręcznikiem. Nie należy stosować środków czyszczących zawierających alkohol, benzynę lub aceton.

 

Stymulator analny Bob należy przechowywać z dala od silnych źródeł ciepła i bezpośredniego nasłonecznienia. Radzi się trzymać ten gadżet w miejscu wolnym od kurzu (najlepiej w specjalnym woreczku dołączonym do tego produktu) i bez kontaktu z innymi zabawkami.

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćanalne
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Lelo Bob korek analny ciemnoniebieski

* Lelo Bob korek analny ciemnoniebieski

ciemnoniebieski

Podobne produkty