Fun Factory Bouncer dildo czerwone

3112001

czerwony

Wysyłamy do 7 dni

329,00 zł

Dildo Fun Factory Bouncer to innowacyjny produkt stworzony przez niemiecką marki Fun Factory, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości gadżetów erotycznych. Co wyróżnia tę zabawkę spośród innych gadżetów tego typu? Umieszczone we wnętrzu Bouncera ciężkie kuleczki, które wibrują podczas zabawy sprawiają, że działanie produktu może być porównywane z odczuciami przy zastosowaniu kulek gejszy. Mechanizm z poruszającymi się w środku kulkami powoduje efekt biologicznego sprzężenia zwrotnego, czyli tzw. biofeedbacku. Ciało mimowolnie reaguje na bodźce wysyłane przez rezonujące wnętrze, odpowiadając tym samym mimowolnymi skurczami mięśni. Takie działanie potęguje doznania odczuwane podczas penetracji. Subtelność, czy namiętność? Intensywność drgań różni się, w zależności od temperatury panującej w łóżku. Dodaj trochę pikanterii do swojej sypialni!

 

Dildo Fun Factory Bouncer może być używane zarówno solo, jak i w duecie. Z łatwością można je przyczepić do płaskich, suchych i gładkich powierzchni, dzięki specjalnej płaskiej podstawie umożliwiającej zassanie jej do podłoża. Jest także odpowiednio przystosowane do przymocowania go do uprzęży typu strap-on. Marka Fun Factory posiada również w swojej ofercie tego typu harness – nie zapomnij o przejrzeniu propozycji jakie proponuje firma.

Zabawka jest przeznaczona zarówno do użytku waginalnego jak i analnego, dzięki czemu znajdzie zastosowanie zarówno pośród kobiet, jak i mężczyzn. Dildem tym można stymulować zarówno punkt G, jak i prostatę. Produkt jest całkowicie wodoodporny, także z powodzeniem możesz cieszyć się również zabawą pod prysznicem, czy też w wannie.

 

Bouncer jest pokryty w 100% silikonem klasy medycznej, materiałem który gwarantuje, że zabawa będzie bezpieczna w największym możliwym stopniu. W celu ułatwienia aplikacji zastosuj lubrykant na bazie wody. Zabawa będzie przyjemniejsza i sprawi więcej satysfakcji. Pamiętaj, że lubrykanty oparte na innych bazach mogą nieodwracalnie uszkodzić strukturę silikonu. Nie zapomnij także o prawidłowej konserwacji produktu. Umyj zabawkę po każdym użyciu specjalnym preparatem przeznaczonym do czyszczenia akcesoriów erotycznych. Jeśli nie posiadasz takiego środka, możesz użyć również ciepłej wody z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego. Po umyciu i wysuszeniu dildo jest gotowe do ponownego użycia.

 

CECHY PRODUKTU

• Stymulacja punktu G i/lub prostaty
• Przyczepia się do płaskich, gładkich, suchych powierzchni
• Odpowiedni do uprzęży strap-on
• Uniwersalny: dla niej i dla niego, analny, waginalny
• Aksamitnie delikatna powierzchnia
• 100% wodoodporny
• Łatwy do mycia
• Ekologiczny
• Made in Germany

 
WYMIARY:
długość: 18 cm, 
średnica: 3,8 - 4 cm
waga:  276 g 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćklasyczne
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory Bouncer dildo czerwone

Fun Factory Bouncer dildo czerwone

czerwony

Podobne produkty