Fun Factory Sonic dildo dwustronne winogronowe

3101602

winogronowe

Wysyłamy do 7 dni

329,00 zł

Sonic to dildo stworzone przez projektantów niemieckiej marki Fun Factory specjalnie z myślą o kobietach. Szczegółowo dopracowana konstrukcja wydaje się na pierwszy rzut oka dość niepozorna. Jednak jeśli przyjrzeć się bliżej, nic nie jest w niej przypadkowe. Dwa przeciwległe końce różnią się między sobą kształtem – jeden jest węższy, bardziej giętki, a drugi grubszy oraz bardziej sztywny. Oba dostarczają inny zestaw przyjemności dla większej różnorodności oraz optymalnej stymulacji punktu G.
 
Dzięki przewężeniu w środkowej części dildo Fun Factory Sonic jest elastyczne co sprawia, że jego potencjalne zastosowanie ogranicza wyłącznie nasza wyobraźnia. Możliwości jest wiele. Sprawdzi się ono zarówno u par jak i przy zabawach solo – użyte waginalnie, lub waginalno-analnie. W zależności od aktualnego nastroju wykorzystaj dildo Sonic tak, jak masz na to w tym momencie ochotę!
 
Specjalnie wyprofilowane końce umożliwiają łatwą aplikację. Aby wprowadzenie gadżetu do ciała było łatwiejsze zalecamy pokrycie go lubrykantem na bazie wody. Produkt jest w 100% wykonany z silikonu klasy medycznej, który nie zawiera ftalanów oraz innych szkodliwych dla organizmu substancji. Zastosowanie środków lubrykacyjnych opartych na bazie innej niż woda może spowodować nieodwracalne zniszczenie struktury materiału.
 
Utrzymanie dilda w czystości jest bardzo łatwe. Możesz użyć w tym celu specjalnego preparatu do czyszczenia akcesoriów erotycznych. Jeśli nie posiadasz takiego środka, użyj ciepłej wody z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego, a następnie delikatnie osusz.
 
CECHY PRODUKTU:
- dla jednej lub dwóch kobiet,
- możliwa jednocześnie stymulacja waginalna i analna,
- łatwe do wprowadzania końcówki,
- cieńsza część środkowa zapewnia giętkość - możliwych jest wiele pozycji,
- jeden koniec twardszy, a drugi bardziej giętki dla większej różnorodności i optymalnej stymulacji punktu G,
- 100 % silikon medyczny.
 
WYMIARY:
Średnica węższego końca: 3.5 cm
Średnica szerszego końca: 4.5 cm
Długość: 40 cm

 
Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdla par
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory Sonic dildo dwustronne winogronowe

Fun Factory Sonic dildo dwustronne winogronowe

winogronowe

Podobne produkty