Fun Factory ShareVIBE dildo dwustronne cieliste

3109901

cieliste, nabój wibrujący

Wysyłamy w 24h

459,00 zł

ShareVIBE niemieckiej marki Fun Factory został stworzony z myślą o parach, ale trudno ukryć, że jest to wprost wymarzony gadżet dla silnej i wymagającej kobiety. Panie, występujące w aktywnej roli, z pewnością docenią płynące z tej pozycji doznania i możliwości. Ta zabawka pozwala zaznawać przyjemności w nowy sposób równocześnie dostarczając intensywnych przeżyć obojgu partnerom.

 

Fun Factory ShareVIBE łączy wszystkie zalety swojego krewniaka Share oraz wielofunkcyjnego wibratora. Jest to ergonomicznie wyprofilowany strapless strap-on, czyli rodzaj dildo, do którego nie jest potrzebna dodatkowo uprząż. Został wykonany z bezzapachowego, szlachetnego silikonu medycznego, więc jest zarówno jedwabisty w dotyku, jak i bezpieczny dla ciała. Dzięki wdzięcznym i doskonale przemyślanym krzywiznom, jest bardzo stabilny i fantastycznie dopasowuje się do kształtów ciała nie krępując przy tym ruchów. Specjalne zagłębienie, kryje niewielkich rozmiarów wibrator, który rozsyła fale przyjemności w kierunku obojga partnerów. I choć jest mały, wiele może – trzy programy drgań i dwa ustawienia mocy sprawiają, że szybko się nie znudzi, a samodzielnie, po wyjęciu go z silikonowego rdzenia, fantastycznie sprawdza się jako zewnętrzny masażer.

 

Z racji braku dodatkowej uprzęży, pasków, czy sprzączek, korzystanie z tego dilda Fun Factory jest bardzo łatwe. Wystarczy, że strona aktywna wprowadzi krótszą część do pochwy i już można cieszyć się ShareVIBE. Aby samo zakładanie tego dildo oraz penetracja strony pasywnej były w najwyższym stopniu przyjemnym doświadczeniem, warto zadbać o adekwatne nawilżenie. Z racji materiałów, z których został wykonany ten strap-on, zalecane jest stosowanie jedynie lubrykantów na bazie wody, gdyż żele na bazie silikonu oraz mieszanki wodno-silikonowe mogą poważnie uszkodzić jego powierzchnię.

 

Czyszczenie tego gadżetu jest zupełnie bezproblemowe. Do utrzymania w higieny wysokogatunkowego silikonu, z którego jest wykonany ShareVIBE wystarczy jedynie ciepła woda z niewielką ilością mydła antybakteryjnego. Następnie należy go wysuszyć za pomocą miękkiego ręcznika lub pozostawić do wyschnięcia. W międzyczasie można wyciągnąć wibrator i, po oczyszczeniu, podłączyć do ładowania, aby twój ulubiony strapless strap-on był zawsze gotów do akcji wtedy, kiedy i Ty.

 

Wymiary:

Długość elementu do wprowadzenia:

Część aktywna: 10 cm

Część pasywna: 15 cm

Średnica końcówki aktywnej: 3,8 cm

Średnica końcówki pasywnej: 3,5 cm

 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdla par
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory ShareVIBE dildo dwustronne cieliste

Fun Factory ShareVIBE dildo dwustronne cieliste

cieliste, nabój wibrujący

Podobne produkty