SHS Pheromone Essence Men feromony męskie 7,5ml

4000302

Wysyłamy w 24h

153,00 zł

O feromonach słyszał chyba każdy, ale niewielu potrafi wyjaśnić czym one tak naprawdę są. Wydzielane przez nas organizm mają kolosalne znaczenie, jeśli chodzi o postrzeganie nas przez otoczenie. Jeśli chciałbyś mieć na to wpływ i zbudować swój pewny siebie wizerunek, to wypróbuj koniecznie Pheromone Essence Men!

 

Pheromone Essence Men to wyjątkowe połączenie różnych substancji. Dzięki nim poczujesz się bardziej męski i atrakcyjniejszy, wokół Ciebie wytworzy się uwodzicielska aura, dzięki której przyciągniesz damskie spojrzenia. Dodatkowo składniki zawarte w produkcie wzmacniają poczucie zaufania, tak ważne dla kobiet. Już teraz wzmocnij swoją pewność siebie. Formuła Pheromone Essence jest oparta na dwóch znanych feromonach: androstenol pomoże Ci we flircie, zaś androstenon jest odpowiedzialny za przyciąganie i siłę. Mieszanka zawiera jeszcze dwa składniki, powodujące uczucie silnej dominacji i oddziałujące na podświadomość. Produkt jest bezwonny, więc możesz go używać wraz ze swoimi ulubionymi perfumami.

 

Stosuj go bezpośrednio na skórę lub wymieszaj z perfumami w maksymalnej proporcji 1/10. Pheromone Essence Men znajduje się w buteleczce z aplikatorem, ułatwiającym używanie. Unikaj kontaktu z oczami. Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

SHS Pheromone Essence Men feromony męskie 7,5ml

SHS Pheromone Essence Men feromony męskie 7,5ml

Podobne produkty