LELO TIANI 24k wibrator dla par czarny

5517203

Wibrator dla par pokryty 24-karatowym złotem.

3 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

1 499,00 zł

Lelo Tiani 24k to luksus na który tylko nieliczni mogą sobie pozwolić. Wibrator ten, wyprodukowany przez szwedzką markę LELO jest pokryty gładkim jak jedwab silikonem klasy platynowej i zdobiony 24-karatowym złotem. Ten ekskluzywny wibrator dla par pozwoli wam obojgu czerpać przyjemność z jego stosowania. Intuicyjny interfejs, na który składa się 8 zróżnicowanych trybów wibracji umożliwi Wam obojgu znaleźć najbardziej odpowiedni dla Waszych potrzeb. Niezwykle cichy i wydajny silnik pozwoli Wam cieszyć się tą zabawką bez skrępowania, a wodoodporna struktura umożliwi zabranie go ze sobą na wspólny prysznic. Ze względu na swoją elastyczność wibrator ten może być stosowany w różnych pozycjach i na wiele sposobów. Dajcie się więc ponieść kreatywności! Ponadto zabawka ta jest wyposażona w pilot o zasięgu do 12 metrów, który pozwala w sposób łatwy i przyjemny sterować zabawką podczas wspólnych pieszczot.

 

Aby połączyć masażer z pilotem należy nacisnąć przycisk na zabawce oraz symbol „+” na pilocie, trzymając jednocześnie oba te elementy w niedalekiej odległości od siebie. Pierwszy tryb wibracji pozwala na regulację siły wibracji za pomocą technologii Sense Motion. Oznacza to, że poruszając pilotem w osi poziomej można zmieniać siłę wibracji. Im intensywniej pilot się porusza, tym wibracje są silniejsze. Ponadto wibracje pilota umożliwiają zastosowanie go jako masażera zewnętrznego i pozwalają poczuć siłę wibracji zabawki, gdy ta znajduje się wewnątrz partnerki. Przyciski „+” oraz „-” służą do regulacji intensywności wibracji. Środkowy przycisk natomiast umożliwia wybór trybu wibracji. W celu zablokowania zabawki przed niepożądanym uruchomieniem należy nacisnąć jednocześnie przez 5 sekund przyciski „+” oraz „-”. W ten sam sposób można później odblokować wibrator.

 

W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu w trakcie zabawy zalecamy użycie lubrykantu. Ze względu na obecność silikonu w zabawce rekomendowane jest użycie środków lubrykacyjnych na bazie wody, gdyż inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

Zadbaj o odpowiednią dezynfekcję wibratora po każdym użyciu. W tym celu użyj ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego lub antybakteryjnego środka do czyszczenia marki LELO.

 

Lelo Tiani 24k jest ładowana za pomocą ładowarki 5V. Jedno pełne ładowanie może potrwać do dwóch godzin i dać około 1,5 godziny dobrej zabawy. Pilot natomiast jest zasilany dwoma bateriami AAA. Wibrator ten jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: fuksji, czerni oraz intensywnego różu. Do każdego wibratora jest dołączona karta gwarancyjna, instrukcja obsługi, ładowarka, satynowe etui oraz ściereczka do czyszczenia. Poczujcie luksus już dziś dzięki Tiani 24k!

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 78 x 44.5 x 32mm

Waga: 50g

Bateria: 200mAh

Ładowanie: 2 h at 5.0 V 70 mAh

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

LELO TIANI 24k wibrator dla par czarny

LELO TIANI 24k wibrator dla par czarny

Wibrator dla par pokryty 24-karatowym złotem.

Podobne produkty