LELO TIANI 24k wibrator dla par ciemny róż

5517201

Wibrator dla par pokryty 24-karatowym złotem.

Wysyłamy w 24h

1 499,00 zł

Lelo Tiani 24k to luksus na który tylko nieliczni mogą sobie pozwolić. Wibrator ten, wyprodukowany przez szwedzką markę LELO jest pokryty gładkim jak jedwab silikonem klasy platynowej i zdobiony 24-karatowym złotem. Ten ekskluzywny wibrator dla par pozwoli wam obojgu czerpać przyjemność z jego stosowania. Intuicyjny interfejs, na który składa się 8 zróżnicowanych trybów wibracji umożliwi Wam obojgu znaleźć najbardziej odpowiedni dla Waszych potrzeb. Niezwykle cichy i wydajny silnik pozwoli Wam cieszyć się tą zabawką bez skrępowania, a wodoodporna struktura umożliwi zabranie go ze sobą na wspólny prysznic. Ze względu na swoją elastyczność wibrator ten może być stosowany w różnych pozycjach i na wiele sposobów. Dajcie się więc ponieść kreatywności! Ponadto zabawka ta jest wyposażona w pilot o zasięgu do 12 metrów, który pozwala w sposób łatwy i przyjemny sterować zabawką podczas wspólnych pieszczot.

 

Aby połączyć masażer z pilotem należy nacisnąć przycisk na zabawce oraz symbol „+” na pilocie, trzymając jednocześnie oba te elementy w niedalekiej odległości od siebie. Pierwszy tryb wibracji pozwala na regulację siły wibracji za pomocą technologii Sense Motion. Oznacza to, że poruszając pilotem w osi poziomej można zmieniać siłę wibracji. Im intensywniej pilot się porusza, tym wibracje są silniejsze. Ponadto wibracje pilota umożliwiają zastosowanie go jako masażera zewnętrznego i pozwalają poczuć siłę wibracji zabawki, gdy ta znajduje się wewnątrz partnerki. Przyciski „+” oraz „-” służą do regulacji intensywności wibracji. Środkowy przycisk natomiast umożliwia wybór trybu wibracji. W celu zablokowania zabawki przed niepożądanym uruchomieniem należy nacisnąć jednocześnie przez 5 sekund przyciski „+” oraz „-”. W ten sam sposób można później odblokować wibrator.

 

W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu w trakcie zabawy zalecamy użycie lubrykantu. Ze względu na obecność silikonu w zabawce rekomendowane jest użycie środków lubrykacyjnych na bazie wody, gdyż inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

Zadbaj o odpowiednią dezynfekcję wibratora po każdym użyciu. W tym celu użyj ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego lub antybakteryjnego środka do czyszczenia marki LELO.

 

Lelo Tiani 24k jest ładowana za pomocą ładowarki 5V. Jedno pełne ładowanie może potrwać do dwóch godzin i dać około 1,5 godziny dobrej zabawy. Pilot natomiast jest zasilany dwoma bateriami AAA. Wibrator ten jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: fuksji, czerni oraz intensywnego różu. Do każdego wibratora jest dołączona karta gwarancyjna, instrukcja obsługi, ładowarka, satynowe etui oraz ściereczka do czyszczenia. Poczujcie luksus już dziś dzięki Tiani 24k!

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 78 x 44.5 x 32mm

Waga: 50g

Bateria: 200mAh

Ładowanie: 2 h at 5.0 V 70 mAh

 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdla par
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

LELO TIANI 24k wibrator dla par ciemny róż

LELO TIANI 24k wibrator dla par ciemny róż

Wibrator dla par pokryty 24-karatowym złotem.

Podobne produkty