Hot Octopuss Pulse Duo III stymulator dla par granatowy

Stymulator dla mężczyzn i par.

Wysyłamy w 24h

567,00 zł

Stymulator dla mężczyzn i par.

PULSE jest wielokrotnie nagradzanym męskim stymulatorem, który wykorzystuje drgania, aby pobudzić mężczyznę. Jest to podstawowa funkcja PULSE i to odróżnia ją od wszystkich zabawek, które pojawiły się przed nim.

PULSE DUO III jest również rewolucyjną zabawką dla par. Niezwykle wszechstronny PULSE DUO III może być używany jako masażysta lub jako fantastyczny bezdotykowy dodatek do gry wstępnej.

Bardzo ważną zaletą konstrukcji impulsowej tej zabawki jest to, że człowiek nie musi być w erekcji, aby móc go używać, dzięki temu oferuje niesamowite możliwości dla ludzi, którzy cierpią na zaburzenia erekcji. W przypadku PULSE Duo III może dojść do zbliżenia i stosunku pomimo braku erekcji.

PULSE DUO III został zaprojektowany specjalnie z myślą o parach. Stymulator posida dwie strefy wibracyjne - wewnętrzną do stymulacji członka oraz zewnętrzną do stymulacji podczas penetracji.

PULSE DUO posiada PulsePlate - jest to wypustka na wewnętrznbej stronie zapewniająca bezpośrednią stymulację wędzidełka.

PULSE DUO posiada miękką zewnętrzną powłokę wibracyjną, którym można sterować za pomocą pilota w sposób niezależny od wibracji wewętrznej powłoki masującej członka.

Dodatkowo teraz stymulator został wyposażony w przycisk Turbo Function - naciśnij i przytrzymaj przycisk (+), aby przejść od razu do maksymalnej mocy.

Zabawka jest w 100% wodoodporna i oferuje pięć trybów stymulacji.

DANE TECHNICZNE:

- Może być stosowany na członka tak w stanie erekcji jak i bez erekcji
- Miękkie silikonowe strona wewnętrzna
- Niezależnie regulowane wibracje dla pani regulowane pilotem
- 100% wodoodporny
- 5 trybów stymulacji z regulacją natężenia
- przycisk Turbo Function
- PulsePlate

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćna penisa
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Hot Octopuss Pulse Duo III stymulator dla par granatowy

Hot Octopuss Pulse Duo III stymulator dla par granatowy

Stymulator dla mężczyzn i par.

Podobne produkty