SHS Orgasm Control Spray spray opóźniający wytrysk 15ml

4001303

spray opóźniający wytrysk

Wysyłamy w 24h

59,90 zł

Pozbądź się problemu przedwczesnego wytrysku za pomocą naturalnych i w pełni bezpiecznych składników. Seria Orgasm Control jest w stanie rozprawić się z wieloma męskimi dolegliwościami w niemalże błyskawiczny sposób! Nie czekaj dłużej!


Spray opóźniający wytrysk  SHS Orgasm Control rozwiąże wstydliwe, męskie dolegliwości. Zawarte w nim naturalne i w pełni bezpieczne substancje poprawiają ukrwienie penisa i gwarantują silniejszy wzwód. Całość zapobiega nadwrażliwości żołędzia i znieczula. Dzięki temu przeciwdziała nadmiernemu pobudzeniu, opóźnia wytrysk i wreszcie wydłuża cały stosunek. Dodatkową zaletą stosowania preparatu jest poprawa wyglądu skóry członka. Spray opóźniający wytrysk SHS Orgasm Control może spowodować, że stosunek będzie dłuższy nawet o 30 minut. Wystarczy spryskać penis 2 do 5 razy. W razie wystąpienia uczulenia, należy zaprzestać używania produktu.


Skład: Wyciąg z dziurawca, wyciąg z owsa prawdziwego, Aqua, Glycerin, Laureth-9, Caprylyl Glycol, Polysorbate 20, Alcohol Denat, Alcohol, Hypercium Perforatum Flower Extract, Avena Sativa Kernel Extract, Menthyl Lactate.Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

SHS Orgasm Control Spray spray opóźniający wytrysk 15ml

SHS Orgasm Control Spray spray opóźniający wytrysk 15ml

spray opóźniający wytrysk

Podobne produkty